Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

BMW wjechało w drzewo. Zginęły dwie osoby

Dodano:

fot. KPP Nisko
fot. KPP Nisko
PODKARPACIE. Niżańscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Półsierakowie. Kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. W zdarzeniu zginęło dwóch pasażerów.

Do wypadku doszło w niedzielę (3.04) po godz. 20:00 w miejscowości Półsieraków w powiecie niżańskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 27-latek kierujący bmw, na nieoświetlonym odcinku drogi, najprawdopodobniej stracił panowanie nad samochodem i na łuku drogi wjechał do rowu, a następnie uderzył w drzewo. Autem podróżowały cztery osoby - trzech mężczyzn i kobieta.
 
W wyniku zdarzenia zginęło dwóch pasażerów – mężczyźni w wieku 27 lat. Kierowca bmw i 20-letnia pasażerka trafili do szpitala na badania. Pobrano od nich krew do badań na zawartość alkoholu i substancji odurzających.

Po udzielonej pomocy zarówno mężczyzna jak i kobieta zostali zatrzymani do wyjaśnienia okoliczności tego wypadku.

Policjanci pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady i wykonali oględziny miejsca zdarzenia.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.

 
Źródło: KPP Nisko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Największe ogólnopolskie bezpłatne warsztaty programistyczne "Koduj z Gigantami" już za nami

W bezpłatnych zajęciach 12. już edycji wydarzenia wzięło udział ponad 35 000 osób.

Podkarpacie

"Trzeźwy weekend" na Podkarpaciu: ponad 35 tys. kontroli, 62 zatrzymania

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 62 kierujących, którzy wsiedli za kółko, mimo wypitego wcześniej alkoholu. To wynik wzmożonych kontroli w ramach działań "Trzeźwy weekend". W ciągu trzech dni skontrolowano ponad 35 tys. kierowców.

Podkarpacie

Tragiczny pożar domu w Dąbrowicy. Nie żyje kobieta

PODKARPACIE. 65-letnia kobieta zginęła w pożarze domu w miejscowości Dąbrowica w powiecie niżańskim. Przyczyny pojawienia się ognia nie są jeszcze znane.

Podkarpacie

Atak niedźwiedzia w Bieszczadach. 46-letnia kobieta trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 46-letnia mieszkanka Wetliny została zaatakowana przez niedźwiedzia. Zwierzę kilkukrotnie ją pogryzło. Kobieta trafiła do szpitala.

Podkarpacie

4-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Trafił do szpitala

PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch busów na podkarpackim odcinku A4. 5 kobiet rannych

PODKARPACIE. Pięć kobiet trafiło do szpitali po zderzeniu dwóch busów pasażerskich na autostradzie A4 w miejscowości Zabłotce na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

Nowi funkcjonariusze w szeregach Straży Granicznej na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 58 nowych adeptów dołączyło do grona funkcjonariuszy Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej.

Reklama