Rzeszów - Niedziela, 22.06.2025
Reklama

Burze nad Podkarpaciem. Blisko 140 interwencji strażaków

Dodano:

fot. Archiwum KW PSP w Rzeszowie
fot. Archiwum KW PSP w Rzeszowie
PODKARPACIE. W ciągu ostatnich dwóch dni, podkarpaccy strażacy odnotowali blisko 140 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad naszym regionem.

Działania strażaków dotyczyły głównie wypompowywania wody z zalanych budynków i dróg, udrożniania przepustów drogowych i usuwania połamanych konarów oraz drzew z ulic i chodników. W kilku przypadkach strażacy pomagali zabezpieczyć uszkodzone przez grad dachy na domach i budynkach gospodarczych.

Najwięcej interwencji odnotowano w powiatach rzeszowskim, sanockim, przemyskim, krośnieńskim i jasielskim.

 
Źródło: KW PSP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Pustkowie. Nie żyje 34-letni mężczyzna

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Pustkowie, w powiecie dębickim. Kierowca renault master śmiertelnie potrącił 34-letniego pieszego.

Podkarpacie

Do szpitala w Łańcucie trafiły respiratory od podkarpackich strażaków

Kolejna pomoc dla łańcuckiego szpitala, tym razem od podkarpackich strażaków.

Podkarpacie

Uderzyła motocyklem w przystanek. Mimo reanimacji zmarła

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego wypadku.

Podkarpacie

Koronawirus. Dwie kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PODKARPACIE. To kobieta lat 32 i mężczyzna lat 80. Osoby miały choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [29.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Już 76 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. 

Podkarpacie

Nie żyje Krzysztof Penderecki. Wybitny kompozytor pochodził z Dębicy

W niedzielę, 29 marca 2020 r. w wieku 86-lat odszedł Krzysztof Penderecki, wybitny polski kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny, pochodzący z Dębicy.

Podkarpacie

62 przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, który aktualnie jest hospitalizowany.

Reklama