Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Bus wjechał do rowu i uderzył w przepust. 5 osób trafiło do szpitala

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj w Iwli w powiecie krośnieńskim. Kierowca buda wjechał do przydrożnego rowu i uderzył w przepust. Pięć osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19:00 w miejscowości Iwla w powiecie krośnieńskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 38-letni kierowca busa marki volkswagen, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w przepust.

Busem podróżowało 9 osób. W wyniku zdarzenia do szpitala zostało przewiezionych 5 uczestników wypadku. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca busa był trzeźwy.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności  tego zdarzenia.

 
Źródło: fot. KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiec

PODKARPACIE. 8-latka śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Podkarpacie

Jesienna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Akcja odbędzie się w dniach 22 września - 1 października.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 1468 przypadków i 4 zgony.

Podkarpacie

51-latek oszukany podczas zakupu opału. Stracił ponad 7 tys. zł

PODKARPACIE. 51-letni mieszkaniec jednej z wsi w gminie Lesko kupił przez internet opał o wartości ponad 7 tys. zł i nie otrzymał zamówionego towaru. Sprawą zajmuje się policja.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Nowej Dębie

PODKARPACIE. W wypadku ranna została jednak osoba.

Podkarpacie

Dron Straży Granicznej pomógł w odnalezieniu mężczyzny zagubionego w lesie

PODKARPACIE. 70-letni mężczyzna zagubił się w lesie w miejscowości Solinka w gminie Cisna. W jego odnalezieniu pomogli strażnicy graniczni z placówki w Wetlinie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 977 przypadków zakażenia koronawirusem w woj. podkarpackim. Z powodu Covid-19 zmarło 5 osób.

Podkarpacie

W Widełce auto uderzyło w drzewo. Poszkodowanym pomagała policjantka z Rzeszowa przed służbą

PODKARPACIE. Autem podróżowało małżeństwo powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna i kobieta trafili do szpitala.

Reklama