Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł podczas policyjnego patrolu

Dodano: 18.12.2019 r.

fot. KPP Ropczyce
fot. KPP Ropczyce
ROPCZYCE. Policjant z Zespołu Poszukiwań Komendy Powiatowej Policji w Ropczycach zatrzymał 27-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Kryminalny patrolując teren miasta zauważył mężczyznę, gdy ten kierował samochodem. Kiedy kierowca zjechał na parking, został tam zatrzymany.

W poniedziałek funkcjonariusz ropczyckiej komendy, który na co dzień zajmuje się poszukiwaniem osób, na jednej z ropczyckich ulic, zauważył kierującego oplem, który od kilku tygodni ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Wcześniej analizując posiadane informacje, ustalił, że ten mężczyzna, od kilku dni przebywa w rejonie swojego miejsca zamieszkania.

Kryminalny, natychmiast rozpoczął jazdę za poszukiwanym mężczyzną. Gdy zjechał on na jeden z parkingów, funkcjonariusz poprosił dyżurnego komendy o wsparcie, a sam swoim pojazdem uniemożliwił odjazd mężczyźnie i przystąpił do jego legitymowania.

27-latek poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Ropczycach. Został on zatrzymany, a następnie trafił do policyjnego aresztu.
Źródło: KPP Ropczyce
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [27.01.2021]

PODKARPACIE. Potwierdzono 182 zakażenia, 79 ozdrowieńców, 10 zgonów.

Podkarpacie

100 mln zł na naprawę podkarpackich dróg

PODKARPACIE. 100 mln złotych z rządowych środków przeznaczone zostanie na remont dróg wojewódzkich, które ucierpiały podczas powodzi.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 130 nowych zakażeń na Podkarpaciu [26.01.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 136 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch samochodów i radiowozu. Zablokowana DW723 w Tarnobrzegu

PODKARPACIE. W Tarnobrzegu, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 723, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i policyjnego radiowozu. Droga jest zablokowana w obu kierunkach, policjanci kierują na objazdy. 

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [22.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowały najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Kto wykona dokumentacje dla budowy dwóch obwodnic na Podkarpaciu?

PODKARPACIE. Poznaliśmy oferty na wykonanie dokumentacji obwodnic: Miejsca Piastowego i Przemyśla, które powstaną w ramach programu „100 obwodnic”.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 15 osób [21.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 216 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 136 osób, zmarło 15 mieszkańców województwa.  

Podkarpacie

Mocno powieje na Podkarpaciu, w porywach nawet do 90 km/h

PODKARAPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z silnym wiatrem, który wystąpi w południowej części województwa podkarpackiego.

Reklama