Rzeszów - Poniedziałek, 17.11.2025
Reklama

Chciał spalić dom, w którym przebywała jego rodzina

Dodano: 03.11.2020 r.

fot. Archiwum KMP Przemyśl
fot. Archiwum KMP Przemyśl
PODKARPACIE. 3 miesiące w areszcie spędzi 61-latek, który podłożył ogień na klatce schodowej domu, w którym przebywała jego rodzina. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w jednej z miejscowości gminy Krzywcza w powiecie przemyskim. 61-letni mężczyzna podłożył ogień na klatce schodowej jednego z domów. W środku przebywała jego była żona wraz z córką i dwiema wnuczkami. Na szczęście nie doszło do tragedii. Domownicy zdążyli opuścić budynek, a strażacy ugasili pożar.  

Policja rozpoczęła poszukiwania 61-latka. Udało się go zatrzymać kilka godzin później.

Na wniosek Prokuratury Sąd Rejonowy w Przemyślu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 315 nowych przypadków na Podkarpaciu [11.10.2020]

PODKARPACIE. Wyzdrowiało kolejne 94 osoby. Zmarło 4 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Zderzenie fiata z audi. Nie żyje 68-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj w Stalowej Woli. W wyniku zderzeniu fiata z audi, śmierć poniósł 67-letni kierujący fiatem. Do szpitala trafił także kierowca audi.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 347 zakażeń, 66 wyzdrowień, 3 zgony [10.10.2020]

PODKARPACIE.  „Mamy 5 300 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje Ministerstwo Zdrowia. W województwie podkarpackim odnotowano dziś drugą najwyższą dobową liczbę zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Wmurowano kamień węgielny pod budowę nowego Oddziału Celnego w Przemyślu

PODKARPACIE. 6 października w podprzemyskich Krównikach wmurowano kamień węgielny pod budowę nowej siedziby Oddziału Celnego w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus. 368 nowych przypadków na Podkarpaciu. W Rzeszowie 64 zakażenia [9.10.2020]

PODKARPACIE. Padł kolejny rekord dobowej liczby zakażeń na Podkarpaciu. Dziś odnotowano 368 nowych przypadków. 

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej nowych przypadków w Rzeszowie [8.10.2020]

PODKARPACIE. Ponad 4200 zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 256 nowych przypadków. 

Podkarpacie

W Jarosławiu powstaje mural poświęcony bohaterom wojennym

PODKARPACIE. W Jarosławiu powstaje blisko 100-metrowy mural poświęcony lotnikom Ziemi Jarosławskiej walczącym w Polskich Siłach Powietrznych na Zachodzie podczas II Wojny Światowej.

Podkarpacie

Zarzut i areszt dla właściciela psa, który zagryzł 12-latka z Przemyśla

PODKARPACIE. 50-letni właściciel psów, które zaatakowały dwóch chłopców usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci jednego z nich. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Reklama