Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Chciał spalić dom, w którym przebywała jego rodzina

Dodano:

fot. Archiwum KMP Przemyśl
fot. Archiwum KMP Przemyśl
PODKARPACIE. 3 miesiące w areszcie spędzi 61-latek, który podłożył ogień na klatce schodowej domu, w którym przebywała jego rodzina. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek w jednej z miejscowości gminy Krzywcza w powiecie przemyskim. 61-letni mężczyzna podłożył ogień na klatce schodowej jednego z domów. W środku przebywała jego była żona wraz z córką i dwiema wnuczkami. Na szczęście nie doszło do tragedii. Domownicy zdążyli opuścić budynek, a strażacy ugasili pożar.  

Policja rozpoczęła poszukiwania 61-latka. Udało się go zatrzymać kilka godzin później.

Na wniosek Prokuratury Sąd Rejonowy w Przemyślu zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu. Mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 4 kolejne przypadki, w tym dziecko. Aktualna sytuacja [18.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 4 nowe, potwierdzone badaniami przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, a wśród nich jedno dziecko. Łącznie dzisiaj potwierdzono 8 nowych przypadków.

Podkarpacie

Spłonęło 50 hektarów lasu. Z ogniem walczyło ponad 100 strażaków

PODKARPACIE. Przez całą noc strażacy gasili pożar lasu koło Stalowej Woli. Akcję z powietrza nadzorowały drony.

Podkarpacie

Koronawirus. 255 przypadków zakażenia na Podkarpaciu. Dziś 4 nowe

PODKARPACIE. 4 nowe przypadkia zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu - poinformował Podkarpacki Inspektor Sanitarny.

Podkarpacie

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 nowych osobach zakażonych koronawirusem SARS-CoV2.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja w województwie podkarpackim [16.04.2020r.]

PODKARPACIE. Mamy 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Poinformowano również o kolejnej ofierze śmiertelnej.

Podkarpacie

Koronawirus. 2 nowe osoby zakażone na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował w najnowszym komunikacie o 2 nowych, potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Akcja grupy SPEED. Zatrzymano pijanego kierowcę, który pędził 131 km/h w terenie zabudowanym

2 promile alkoholu w organizmie miał 54-letni kierowca volkswagena, który przekroczył dozwoloną prędkość o 81 km/h.

Reklama