Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Czołowe zderzenie ciężarówek w Zarzeczu. Nie żyje 60-latek

Dodano:

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia zmarł w szpitalu, na skutek obrażeń jakie odniósł w zderzeniu z ciężarowym Volvo. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę po godz. 15:00 na ul. Jana Pawła II w Zarzeczu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia, jadący w kierunku Zarzecza, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Volvo.

Ranny 60-latek został przetransportowany do przeworskiego szpitala, gdzie niestety zmarł. Ciężarowym Volvo kierował 30-latek, który nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.
fot. KPP Przeworsk
 
Źródło: KPP Przeworsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przewoził fałszywe dowody osobiste. Jego celem był zachód Europy

PODKARPACIE. W ten sposób chciał pomóc w zalegalizowaniu pobytu.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na niestrzeżonym przejściu kolejowym

PODKARPACIE. Dwaj mieszkańcy gminy Jasło w wieku 25 i 26 lat jadąc drogą powiatową w kierunku Tarnowca, na przejeździe kolejowym wjechali w bok szynobusu.

Podkarpacie

Spada liczba wypożyczeni i zbiorów w bibliotekach

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu funkcjonowało 674 biblioteki i filie biblioteczne oraz 41 punktów bibliotecznych.

Podkarpacie

Podkarpackie w czołówce pod względem leczenia uzdrowiskowego

W 2018 roku na terenie województwa funkcjonowało 25 szpitali uzdrowiskowych i sanatoriów.

Podkarpacie

Strażacy, podczas akcji gaszenie słony, odnaleźli ciało kobiety

PODKARPACIE. Ciało kobiety odkryli wczoraj strażacy podczas akcji gaszenia słomy na polu uprawnym w Nienaszowie.

Podkarpacie

Funkcjonariusze CBA w Urzędzie Miejskim w Strzyżowie. Chodzi m.in. o podatki od nieruchomości

STRZYŻÓW. Planowany termin zakończenia kontroli przypada na 3 września 2019 r.

Podkarpacie

Oddano na użytku nowy łącznik drogowy do autostrady

PODKARPACIE. Ma długość dwóch kilometrów i łączy zjazd z autostrady A4 w węźle „Przeworsk” do drogi krajowej nr 94 w miejscowości Gwizdaj.

Reklama