Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Czołowe zderzenie ciężarówek w Zarzeczu. Nie żyje 60-latek

Dodano: 27.08.2020 r.

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia zmarł w szpitalu, na skutek obrażeń jakie odniósł w zderzeniu z ciężarowym Volvo. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę po godz. 15:00 na ul. Jana Pawła II w Zarzeczu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia, jadący w kierunku Zarzecza, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Volvo.

Ranny 60-latek został przetransportowany do przeworskiego szpitala, gdzie niestety zmarł. Ciężarowym Volvo kierował 30-latek, który nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.
fot. KPP Przeworsk
 
Źródło: KPP Przeworsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kierowca peugeota zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Zginął na miejscu

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Cmolasie w powiecie kolbuszowskim. 33-letni mężczyzna kierujący peugeotem, z niewiadomych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewa. Zginął na miejscu.

Podkarpacie

Chciał poczuć się jak w grze. Uciekając przed policją, łamał przepisy i uszkodził 2 radiowozy

PODKARPACIE. 30-letniemu kierowcy audi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w 18 powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Alert IMGW. Może być ślisko na drogach i chodnikach

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia Podkarpacia w związku z prognozowanym oblodzeniem. Alert dotyczy wszystkich powiatów.

Podkarpacie

Wypadek w Cmolasie. Ranne trzy osoby, w tym 5-letnie dziecko

PODKARPACIE. Na drodze powiatowej relacji Cmolas-Mechowiec doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ranni zostali kierowcy obu pojazdów oraz 5-letnie dziecko.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Sanoku. Nie żyje 85-letni kierowca jaguara

SANOK. W Sanoku doszło do zderzenia trzech pojazdów. W wypadku zginął 85-letni kierowca jaguara. W miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Widełce. 35-latek z powiatu rzeszowskiego zginął na miejscu

PODKARPACIE. 35-letni kierowca volkswagena, z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w wiadukt kolejowy. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Najlepsze atrakcje turystyczne Podkarpacia na aukcji WOŚP

PODKARPACIE. Tegoroczni laureaci ogólnopolskiego konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny - Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe oraz Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła - znaleźli się wśród aukcji WOŚP promowanych przez samego Jurka Owsiaka.

Reklama