Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Czołowe zderzenie ciężarówek w Zarzeczu. Nie żyje 60-latek

Dodano: 27.08.2020 r.

fot. KPP Przeworsk
fot. KPP Przeworsk
PODKARPACIE. 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia zmarł w szpitalu, na skutek obrażeń jakie odniósł w zderzeniu z ciężarowym Volvo. Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło w środę po godz. 15:00 na ul. Jana Pawła II w Zarzeczu. Jak wstępnie ustalili policjanci, 60-letni kierowca samochodu ciężarowego marki kia, jadący w kierunku Zarzecza, z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym marki Volvo.

Ranny 60-latek został przetransportowany do przeworskiego szpitala, gdzie niestety zmarł. Ciężarowym Volvo kierował 30-latek, który nie odniósł żadnych obrażeń. Mężczyzna był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.
fot. KPP Przeworsk
 
Źródło: KPP Przeworsk
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nowy raport zakażeń koronwirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1075 przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. W wyniku Covid-19 zmarła 1 osoba.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Wiśniowej. Nie żyje 27-letni motocyklista

PODKARPACIE. Policjanci z Komisariatu Policji w Sędziszowie Małopolskim prowadzą śledztwo, które ma wyjaśnić szczegółowe okoliczności i przyczyny wypadku.

Podkarpacie

Wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg

PODKARPACIE. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności groźnego zdarzenia, do którego doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Gorliczynie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. MZ potwierdziło1114 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

(Nie) Trzeźwy Weekend na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Policjanci skontrolowali łącznie ponad 14 tys. kierowców. 22 odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

Wiemy, kto wybuduje jeden z najtrudniejszych odcinków S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wybrała firmę, która zaprojektuje i wybuduje ponad 18-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 Dukla-Barwinek.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1019 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarły dwie osoby.

Podkarpacie

Tragiczny pożar mieszkania w Lubaczowie. Jedna osoba nie żyje, ewakuowano mieszkańców bloku

PODKARPACIE. Do pożaru doszło w niedzielę wieczorem w bloku wielorodzinnym przy ul. Krasińskiego.

Reklama