Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Domaradzu

Dodano: 05.11.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. Mandatem z wysokości 1500 zł ukarana została 32-letnia kobieta kierująca fordem, która doprowadziła do kolizji z nissanem. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do kolizji doszło wczoraj rano w Domaradzu w powiecie brzozowskim. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, że 32-latka kierująca fordem nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze i straciła panowanie nad autem. Ford zjechał na przeciwległy pas ruchu i doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym nissanem, którym kierowała 51-latka. W kolizji ucierpiała jedna osoba. Przetransportowano ją do szpitala. Na szczęście obrażenia jakich doznała okazały się nie groźne.

Badanie alkomatem wykazało, że obydwie kierujące były trzeźwe.

32-latka kierująca fordem za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została mandatem karnym w wysokości 1500 zł.


Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Niemowlę pod opieką pijanych rodziców. Matka miała ponad 2 promile, ojciec ponad 3

PODKARPACIE. O losie nietrzeźwych rodziców zdecyduje sąd rodzinny. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [23.08.2021]

PODKARPACIE. Województwo Podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 15 zakażeń, 0 zgonów [19.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 15 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie potwierdzono zgonów.

Podkarpacie

Po 12 latach wraca połączenie kolejowe z Mielca do Dębicy

PODKARPACIE. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zapowiedziały zmianę rozkładu jazdy na kolei od 29 sierpnia br. Na Podkarpaciu po 12 latach podróżni skorzystają z połączeń na trasie Mielec – Dębica.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [18.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie potwierdzono zgonów.

Podkarpacie

18 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [17.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Nie potwierdzono zgonów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w warsztacie w Rakszawie. Nie żyje 37-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 37-letni mężczyzna został śmiertelnie ranny podczas pracy w jednej z firm w Rakszawie. Okoliczności wypadku wyjaśnia Policja, pod nadzorem prokuratury oraz pracownicy Państwowej Inspekcji Pracy.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [16.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 7 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Tyle samo osób wyzdrowiało. Nie odnotowano żadnych przypadków śmiertelnych.

Reklama