Rzeszów - Piątek, 01.05.2026
Reklama

Czołowe zderzenie na DW 886 w Grabownicy Starzeńskiej. Lądował śmigłowiec LPR

Dodano: 14.04.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie
Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Konieczna była interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło po godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń brzozowskich policjantów wynika, że 60-letnia kobieta kierująca Renault, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącą Toyotą, którą kierował 75-letni mężczyzna.

W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby. - Kierująca Renault 60-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Sanoku. Natomiast kierujący Toyotą mieszkaniec powiatu brzozowskiego wraz z dwiema pasażerkami – mieszkankami powiatu brzozowskiego trafili do szpitala w Brzozowie – przekazała KPP w Brzozowie.

Kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia jego okoliczności.

Przez kilka godzin droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

25 wypadków, 2 ofiary śmiertelne. Policjanci podsumowali akcję "Znicz" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Przez 5 dni podkarpaccy policjanci prowadzili działania pod kryptonimem „Znicz”, w ramach których czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących i odwiedzających groby bliskich.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejny rekord zakażeń IV fali [3.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 451 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Śmierć na przejeździe kolejowym

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Antoniówce w powiecie stalowowolskim. Szynobus pasażerski uderzył w auto, które wjechało przed jadący skład.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 226 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 234 osoby wyzdrowiały. 

Podkarpacie

32-latek zginął podczas załadunku drewna

PODKARPACIE. Krośnieńska policja ustala okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło podczas próby załadunku drewna na przyczepę. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 32-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [29.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 378 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 301 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby zmarło sześć osób w wyniku zakażenia koronawirusem przy udziale chorób współistniejących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 350 zakażeń, 4 zgony [28.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 356 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 163 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [27.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 428 nowe przypadki zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. To najwyższa dobowa liczba nowych przypadków od kwietnia br.

Reklama