Rzeszów - Sobota, 02.05.2026
Reklama

Czołowe zderzenie na DW 886 w Grabownicy Starzeńskiej. Lądował śmigłowiec LPR

Dodano: 14.04.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie
Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Konieczna była interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło po godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń brzozowskich policjantów wynika, że 60-letnia kobieta kierująca Renault, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącą Toyotą, którą kierował 75-letni mężczyzna.

W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby. - Kierująca Renault 60-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Sanoku. Natomiast kierujący Toyotą mieszkaniec powiatu brzozowskiego wraz z dwiema pasażerkami – mieszkankami powiatu brzozowskiego trafili do szpitala w Brzozowie – przekazała KPP w Brzozowie.

Kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia jego okoliczności.

Przez kilka godzin droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [13.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 9 osób, 1 osoba zmarła.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [12.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [11.08.2021]

PODKARPACIE. MZ potwierdziło 14 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 6 osób.

Podkarpacie

13 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [10.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 13 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus. Raport zakażeń na Podkarpaciu [9.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 4 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało 13 osób. Nie odnotowany żadnych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Rakszawie. Hyundai uderzył w drzewo. Zginął 52-letni kierowca

PODKARPACIE. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny śmiertelnego wypadku, do którego doszło w piątek w Rakszawie.

Podkarpacie

Tragedia na Jeziorze Solińskim. Utonął 17-latek

PODKAPACIE. 17-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego jest kolejną ofiarą wody w tym sezonie na Podkarpaciu. Chłopak utonął w Jeziorze Solińskim.

Podkarpacie

Koronawirus. 11 nowych zakażeń na Podkarpaciu [6.08.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 11 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

Reklama