Rzeszów - Wtorek, 28.04.2026
Reklama

Czołowe zderzenie na DW 886 w Grabownicy Starzeńskiej. Lądował śmigłowiec LPR

Dodano: 14.04.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie
Wypadek w Grabownicy Starzeńskiej / fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 886 w miejscowości Grabownica Starzeńska. Doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów. Konieczna była interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło po godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń brzozowskich policjantów wynika, że 60-letnia kobieta kierująca Renault, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącą Toyotą, którą kierował 75-letni mężczyzna.

W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby. - Kierująca Renault 60-letnia mieszkanka powiatu sanockiego została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Sanoku. Natomiast kierujący Toyotą mieszkaniec powiatu brzozowskiego wraz z dwiema pasażerkami – mieszkankami powiatu brzozowskiego trafili do szpitala w Brzozowie – przekazała KPP w Brzozowie.

Kierowcy samochodów byli trzeźwi.

Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia jego okoliczności.

Przez kilka godzin droga w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana.

Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zmarła 2-letnia Anielka, poparzona w pożarze w Leżachowie

W nocy z piątku na sobotę zmarła dwuletnia Anielka, ciężko poparzona w pożarze w Leżachowie w gminie Sieniawa, do którego doszło w lutym br. 

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim badaniami laboratoryjnymi potwierdzono trzy kolejne przypadki osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Jedna osoba zmarła.

Podkarpacie

Pociągiem za 1 zł. POLREGIO dziękuje pracownikom ochrony zdrowia

POLREGIO w wyjątkowy sposób wyraża podziękowania dla pracowników ochrony zdrowia. Będą mogli korzystać z pociągów z biletem miesięcznym za 1 zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 5 nowych zakażonych, 1 osoba zmarła. Aktualna sytuacja [5.04.2020]

Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o 5 kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem SARS CoV2 w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych zakażonych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 144 przypadki zakażenia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Będą utrudnienia w wyjeździe na Ukrainę. W Korczowej zamkną ruch pieszy i autobusowy

Ukraina wprowadza ograniczenia na przejściach granicznych, a jedno z nich zostanie zamknięte.

Podkarpacie

Wojewoda przekazała środki ochronne dla placówek pomocy społecznej i ochrony zdrowia

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart przekazała środki ochronne dla placówek pomocy społecznej i ochrony zdrowia w naszym regionie.

Reklama