Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Czołowe zderzenie na DW982 w Sadkowej Górze. 4 osoby w szpitalu

Dodano: /

fot. K. Radoń / źródło: KPP w Mielcu
fot. K. Radoń / źródło: KPP w Mielcu

PODKARPACIE. Cztery osoby, w tym półtoraroczne dziecko ucierpiało w wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 982 w miejscowości Sadkowa Góra.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letnia kierująca pojazdem marki Hyundai, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącym Fordem, którym kierował 30-letni mężczyzna. Na miejsce skierowano karetki pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wypadku ranne zostały cztery osoby, w tym 1,5 roczne dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.



Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 02.11.2024, godz. 23:35
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków

Łącznie to już 121 przypadków w naszym województwie.

Podkarpacie

Koronawirus. 7 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [2.04.2020]

PODKARACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 7 kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

W szpitalu w Łańcucie zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem

To już 4 zgon z powodu zakażenia koronawirsuem na Podkarpaciu. Dziś rano zmarła pacjentka szpitala w Łańcucie.

Podkarpacie

Naruszyli zasady kwarantanny. Grozi im kara grzywny

Dwóch mężczyzn z powiatu łańcuckiego złamało zakaz wychodzenia z domu. Za nieprzestrzeganie zasad kwarantanny grozi im wysoka grzywna.

Podkarpacie

Koronawirus. 4 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [1.04.2020]

PODKARPACIE. Łącznie dziś na Podkarpaciu potwierdzono 9 nowych przypadków.

Podkarpacie

Zderzenie dwóch ciężarówek na krajowej "dziewiątce" w Chmielowie

W Chmielowie doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Podkarpacie

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Kolejna osoba wyzdrowiała

PODKARPACIE. Łącznie w naszym województwie zanotowano do tej pory 100 przypadków.

Podkarpacie

Otwarto kolejną stację paliw przy podkarpackim odcinku A4

Obiekt powstał na MOP Paszczyna Północ przy A4, na wschód od Rzeszowa.

Reklama