Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Czołowe zderzenie na DW982 w Sadkowej Górze. 4 osoby w szpitalu

Dodano: /

fot. K. Radoń / źródło: KPP w Mielcu
fot. K. Radoń / źródło: KPP w Mielcu

PODKARPACIE. Cztery osoby, w tym półtoraroczne dziecko ucierpiało w wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 982 w miejscowości Sadkowa Góra.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 13:00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 39-letnia kierująca pojazdem marki Hyundai, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącym Fordem, którym kierował 30-letni mężczyzna. Na miejsce skierowano karetki pogotowia oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W wypadku ranne zostały cztery osoby, w tym 1,5 roczne dziecko, które zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Mieleccy policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.



Źródło: KPP w Mielcu
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 02.11.2024, godz. 23:35
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

34-latka miała blisko 4 promile. Wiozła autem trzy osoby, w tym dwoje dzieci

PODKARPACIE. 34-letnia mieszkanka gminy Ostrów w powiecie ropczycko-sędziszowskim odpowie za narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

Zderzenie ciężarówki z seatem na DK9 w Chmielowie. 3 osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 12:00.

Podkarpacie

Jest umowa na realizację odcinka S19 Dukla - Barwinek

PODKARPACIE. Inwestycję zrealizuje firma Polaqua za kwotę ponad 1,5 mld zł. Będzie to jeden z trudniejszych odcinków S19 pod względem budowy geologicznej i uwarunkowań środowiskowych.

Podkarpacie

Remont na DK 19 w Babicy. Utrudnienia w ruchu

PODKARPACIE. Do 15 listopada 2022 r. potrwa naprawa nawierzchni drogi krajowej nr 19 w Babicy. 

Podkarpacie

Ciało mężczyzny w Wisłoce. Policja ustala jego tożsamość

PODKARPACIE. Ciało zauważył w niedzielę rano pracownik Wód Polskich.

Podkarpacie

Podsumowanie "Trzeźwego weekendu" na Podkarpaciu. Skontrolowano ponad 15 tys. kierowców

PODKARPACIE. 21 kierowców odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Podkarpacie

22-latek uszkodził fontannę multimedialną. Odpowie przed sądem

PODKARPACIE. 22-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie przed sądem za uszkodzenie fontanny multimedialnej znajdującej się na jarosławskim rynku.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w pow. strzyżowskim. Nie żyje 29-letni kierowca bmw

PODKARPACIE. 29-letni kierowca bmw zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń, jego życia nie udało się uratować.

Reklama