Rzeszów - Czwartek, 07.05.2026
Reklama

Czołowe zderzenie na obwodnicy Jarosławia. Kierowca opla trafił do szpitala

Dodano: 05.05.2026 r. / Redakcja

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. Do wypadku doszło dziś rano na obwodnicy Jarosławia w Tuczempach. Czołowo zderzyły się samochód osobowy i ciągnik siodłowy. Ranny został kierowca opla.

Informacja o wypadku wpłynęła do policji około godziny 8.30. Według wstępnych ustaleń na obwodnicy w Tuczempach zderzyły się czołowo opel prowadzony przez 54-letniego mieszkańca Jarosławia oraz ciągnik siodłowy volvo, którym kierował 55-letni mieszkaniec gminy Pawłosiów.

Kierowca osobówki został zakleszczony w pojeździe. Strażacy uwolnili go za pomocą specjalistycznego sprzętu. 54-latek trafił do szpitala.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala policja.

Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

II Podkarpacki Festiwal Patriotyczny - majówka z historią w tle

RZESZÓW/TRYŃCZA. Koncerty, turniej rycerski, pokazy grup rekonstrukcyjnych, turniej strzelecki a nawet spływ kajakowy – to tylko wybrane atrakcje drugiej edycji Podkarpackiego Festiwalu Patriotycznego, który odbędzie się 2 maja w Rzeszowie oraz 3...

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek w Brzózie Królewskiej. 34-latek wpadł pod ciągnik

PODKARPACIE. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Brzózie Królewskiej (powiat leżajski). 34-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Wiosenna akcja szczepienia lisów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Uodparnianie lisów potrwa do 27 kwietnia br. 

Podkarpacie

63-letni kierowca miał 7 promili! Jazdę oplem zakończył w rowie

PODKARPACIE. Dodatkowo okazało się, że 63-latek nie ma prawa jazdy i jest objęty sądowym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych, a samochód którym kierował, nie posiada aktualnych badań technicznych.

Podkarpacie

Pijany kierowca dachował na obwodnicy Mielca

PODKARPACIE. Mieleccy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Mielca. 

Podkarpacie

Wjechał w przystanek autobusowy i śmiertelnie potrącił kobietę

PRZEMYŚL. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Przemyślu. 66-letnia kobieta potrącona przez mitsubishi na przystanku autobusowym zmarła w szpitalu.

Podkarpacie

W święta więcej policyjnych patroli na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczynają wzmożone działania na drogach województwa podkarpackiego.

Reklama