Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarowym manem na DK19. Nie żyje kierowca osobówki
Dodano: 22.10.2020 r.
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło na DK19 w Targowiskach. W zderzeniu volkswagena z ciężarowym manem, zginął kierowca osobówki.
Do tragicznego wypadku doszło około godz. 14:00 na odcinku drogi krajowej nr 19 w miejscowości Targowiska w powiecie krośnieńskim. Wg wstępnych ustaleń Policji, kierowca volkswagena, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarowym manem. Na skutek odniesionych obrażeń, kierowca osobówki zmarł.
Odcinek drogi w miejscy wypadku był nieprzejezdny. Policja zorganizowała objazdy.
PODKARPACIE. Na koniec 2018 roku w województwie podkarpackim funkcjonowało 1721 placówek ambulatoryjnej opieki zdrowotnej, w tym 1229 przychodni i 492 praktyki lekarskie.
W miejscowości Czarna koło Łańcuta oddano do użytku nowy most na Wisłoku, który zastąpił starą przeprawę. Poprzednia konstrukcja miała ograniczony tonaż i nie odpowiadała obowiązującym normom i potrzebom transportowym.
Na przejściu granicznym Korczowa-Krakowiec funkcjonariusze KAS udaremnili przemyt 166 egzotycznych gadów i płazów. Zwierzęta przekazano na kwarantannę do ZOO w Zamościu.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz