Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Czołowe zderzenie w Domaradzu. Jedna osoba ranna

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Wczoraj w Domaradzu doszło do czołowego zderzenia volkswagena z dacią. W wypadku ucierpiała jedna osoba. Kierowcy byli trzeźwi.

Wypadek miał miejsce przed godz. 13:00. Jak wstępnie ustalili brzozowscy policjanci, 70-letni kierowca volkswagena, jadąc w kierunku Brzozowa nagle zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka dacią. Wskutek zderzenia volkswagen zjechał do przydrożnego rowu.

W wypadku ranny został kierowca volkswagena. Mężczyzna karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Kierujący samochodami byli trzeźwi.

Ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności wypadku.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na lądowisku w Starej Wsi. Nie żyje 66-letni pilot

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka? Znamy oferty

PODKARPACIE. Osiem ofert wpłynęło w przetargu dobudowę drugiej jezdni drogi ekspresowej S19, na blisko 14-kilometrowym odcinku węzeł Sokołów Małopolski Północ - węzeł Jasionka.

Podkarpacie

Wzrosła liczba 100-latków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jak wynika z danych ZUS, w województwie podkarpackim jest 115 stulatków – tyle osób pobiera świadczenie honorowe z tytułu ukończenia 100 lat. 

Podkarpacie

Muzyczne otwarcie Podkarpackiego Szlaku Filmowego w Bieszczadach. Trzy koncerty muzyki filmowej

PODKARPACIE. Na gości czeka tydzień pełen filmowych atrakcji, w tym aż trzy koncerty muzyki filmowej. Wystąpią: Tołhaje, DesOrient i Marek Murias Kwartet.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 407 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. W wyniku chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Upały wracają na Podkarpacie, nawet 35 stopni. IMGW wydał ostrzeżenia

PODKARPACIE. Od środy (20.07) do soboty (23.07) w naszym regionie prognozowane są temperatury maks. od 29 stopni do 34 stopni Celsjusza w dzień, miejscami nawet 35 stopni.

Podkarpacie

Obwodnica Narola oddana do użytku

PODKARPACIE. W poniedziałek, 18 lipca 2022 r. oficjalnie oddano do użytku obwodnicę Narola. Drogę wybudowała firma Strabag. Inwestycja o wartości ponad 26 mln zł  dofinansowana była ze środków unijnych.

Reklama