Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Czołowe zderzenie w Hłudnie. Lądował śmigłowiec LPR, 3 osoby w szpitalu

Dodano: /

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. W miejscowości Hłudno w powiecie brzozowskim zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego. DO szpitala trafiły trzy osoby.

Do wypadku doszło dziś przed godz. 6:30 na trasie Hłudno – Izdebki. Jak wynika z ustaleń policji, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – suzuki i mitsubishi. W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby – kierujący pojazdami oraz jeden z pasażerów. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala, w tym jedna osoba śmigłowcem LPR.

W miejscu zdarzenie wystąpiły utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 12:00.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego wypadku.


Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Babicy. Nie żyje rowerzysta

PODKARPACIE. Nie żyje 81-letni rowerzysta potrącony przez samochód. Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Podkarpacie

Nowoczesne kamery na podkarpackich przejściach granicznych

PODKARPACIE. Podkarpackie przejścia graniczne wyposażono w nowoczesne optoelektroniczne systemy nadzoru do obserwacji terenu w dzień i w nocy. Koszt inwestycji to prawie 1,5 mln zł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 328 zakażonych, 199 wyzdrowień [29.04.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim wyzdrowiało kolejne 7 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 4 maja mniej ograniczeń

Otwarte galerie handlowe, czynne hotele i obiekty noclegowe, żłobki i przedszkola – to część II etapu znoszenia ograniczeń, które zaczną obowiązywać tuż po majówce.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 3 kolejne ofiary śmiertelne na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny potwierdził 3 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie poinformowano o śmierci trzech osób.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Dziś burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o burzach z gradem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 8 nowych przypadków, 12 osób wyzdrowiało. Aktualna sytuacja [28.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 8 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Jednocześnie Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych 12 osobach, które wyzdrowiały.

Podkarpacie

Podkarpacie. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem

Potwierdzono również 1 nowy przypadek zakażenia w województwie podkarpackim.

Reklama