Rzeszów - Środa, 17.12.2025
Reklama

Czołowe zderzenie w Hłudnie. Lądował śmigłowiec LPR, 3 osoby w szpitalu

Dodano: 22.05.2025 r. / Redakcja

fot. KPP w Brzozowie
fot. KPP w Brzozowie

PODKARPACIE. W miejscowości Hłudno w powiecie brzozowskim zderzyły się dwa samochody osobowe. Interweniował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia ratunkowego. DO szpitala trafiły trzy osoby.

Do wypadku doszło dziś przed godz. 6:30 na trasie Hłudno – Izdebki. Jak wynika z ustaleń policji, doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – suzuki i mitsubishi. W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby – kierujący pojazdami oraz jeden z pasażerów. Wszyscy zostali przetransportowani do szpitala, w tym jedna osoba śmigłowcem LPR.

W miejscu zdarzenie wystąpiły utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godz. 12:00.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego wypadku.


Źródło: KPP w Brzozowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zamontowano wagony kolei widokowej w Solinie. Otwarcie ośrodka już latem

SOLINA. Zakończono kolejny, ważny etap budowy nowej atrakcji turystycznej  w Solinie. Zamontowano 25 nowoczesnych wagonów kolei widokowej, pochodzących ze szwajcarskiej fabryki.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [24.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 197 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Od 28 marca koniec obowiązku noszenia maseczek

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca rząd znosi obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych. Zniesiona zostaje również izolacja i kwarantanna.

Podkarpacie

Pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała ponad 3 promile

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 43-letnia kobieta, która opiekowała się swoją 5-letnią córką. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 167 zakażeń koronawirusem, w tym 19 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Obwodnica Pilzna. Jest umowa na koncepcję programową

PODKARPACIE. Pracownia Inżynierska KLOTOIDA opracuje koncepcję programową dla budowy obwodnicy Pilzna za kwotę blisko 1,5 mln zł. Zgodnie z podpisaną właśnie umową ma na to 12 miesięcy.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów. [22.03.2022]

​PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 201 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 19 ponownych zakażeń

Podkarpacie

Życie rocznego chłopca z Ukrainy było zagrożone. Pomogli policjanci

MEDYKA. Dzięki szybkiej i sprawnej interwencji policjantów, udało się pomóc rocznemu chłopcu z Ukrainy, który wymagał natychmiastowej hospitalizacji. Dziecko na czas trafiło pod opiekę specjalistów.

Reklama