Rzeszów - Czwartek, 24.07.2025
Reklama

Dachowanie busa w Bieszczadach. Przewoził 11 pasażerów

Dodano:

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
PODKARPACIE. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Buk. Dachował tam bus, w którym podróżowało jedenaścioro turystów.

Wczoraj około godz. 18:00 w miejscowości Buk w powiecie leskim, w gminie Cisna bus przewożący turystów dachował. Jak ustalili policjanci, mercedesem sprinterem kierował 70-letni mężczyzna, który przewoził jedenaścioro turystów, którzy wracali z kuligu noworocznego. Na moście w miejscowości Buk, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, przełamał bariery energochłonne i zjechał z drogi wywracając pojazd na dach.

Pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitali w Lesku i Sanoku. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały hospitalizowane, pozostałe z mniej poważnymi obrażeniami zostały zwolnione.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
 
fot. KPP Lesko
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 70 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zero zgonów [28.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 76 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim.  Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Bliznem. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci wyjaśniają szczegóły tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj rano w Bliznem. W zderzeniu hondy ze skodą zginęły dwie osoby, a dwie inne trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [23.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 219 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 21 mieszkańców województwa; 14 miało choroby współistniejące. 

Podkarpacie

Trwają prace na budowie obwodnicy Łańcuta

PODKARPACIE. Jak informuje rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaawansowanie robót budowalnych na obwodnicy Łańcuta sięga 63 %.

Podkarpacie

740 rodzin z Podkarpacia otrzymało pomoc w ramach Szlachetnej Paczki

PODKARPACIE. W tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki w województwie podkarpackim zaangażowanych było ponad 16 tysięcy darczyńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 225 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 11 osób.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń na Podkarpaciu [21.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń od 7 października.

Reklama