Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Dachowanie busa w Bieszczadach. Przewoził 11 pasażerów

Dodano:

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
PODKARPACIE. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Buk. Dachował tam bus, w którym podróżowało jedenaścioro turystów.

Wczoraj około godz. 18:00 w miejscowości Buk w powiecie leskim, w gminie Cisna bus przewożący turystów dachował. Jak ustalili policjanci, mercedesem sprinterem kierował 70-letni mężczyzna, który przewoził jedenaścioro turystów, którzy wracali z kuligu noworocznego. Na moście w miejscowości Buk, kierowca stracił panowanie nad pojazdem, przełamał bariery energochłonne i zjechał z drogi wywracając pojazd na dach.

Pasażerowie busa zostali przewiezieni do szpitali w Lesku i Sanoku. Dwie osoby z obrażeniami ciała zostały hospitalizowane, pozostałe z mniej poważnymi obrażeniami zostały zwolnione.
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
 
fot. KPP Lesko
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Kraczkowej. Trzy osoby ranne

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek w Kraczkowej. Doszło tam do czołowego zdarzenia dwóch samochodów osobowych. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Majdanie Golczańskim. 61-latek leżał na drodze. Najechał na niego samochód

PODKARPACIE. Trwa ustalanie przyczyn wypadku, do którego doszło wczoraj w Majdanie Golczańskim. Samochód najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Niestety, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

S19 Sokołów-Jasionka będzie rozbudowana

PODKARPACIE. Dzięki rozbudowie, na tym odcinku S19 będzie posiadała dwie jezdnie po dwa pasy ruchu, pas awaryjny o szerokości 2,5 m oraz pobocza.

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Dziś (6.05) na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 230 zakażeń w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 3 osoby.

Podkarpacie

Policja podsumowała majowy weekend na drogach Podkarpacia

PODKARPACIE. 25 wypadków, 2 ofiary śmiertelne, 62 nietrzeźwych kierowców.

Podkarpacie

Z zalewu w Strzegocicach wyłowiono ciało mężczyzny. Prawdopodobnie to poszukiwany 29-latek

PODKARPACIE. CIało mężczyzny wyłowiono wczoraj około godz. 18:00. Policja wspólnie z prokuraturą ustalają, czy jest to poszukiwany 29-latek.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 273 zakażenia w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia. Z powodu Covid-19 i chorób współistniejących zmarło 5 osób.  

Reklama