Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Dachowanie samochodu na dk 73. Kierowca najprawdopodobniej zasnął

Dodano:

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W Krajowicach, kierujący osobowym fordem zjechał z drogi krajowej do rowu i dachował.

Do zdarzenia doszło o godz. 6, w Krajowicach w ciągu drogi krajowej nr 73. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, jadąc osobowym fordem w kierunku Kołaczyc, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, zjechał do rowu, po czym dachował.

Mężczyzna został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia pracują policjanci. Chwilowe utrudnienia w ruchu mogą wystąpić w momencie wyciągania pojazdu na jezdnię.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Prezydent Andrzej Duda odwiedził Podkarpacie

PODKARPACIE. W piątek prezydent gościł w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej, a w sobotę spotkał się ze strażakami OSP w Bukowsku.

Podkarpacie

Wstrzymano ruch kolejowy na odcinku Nisko - Rudnik nad Sanem [AKTUALIZACJA]

Ciężarówka uszkodziła sieć trakcyjną. Trwa usuwanie awarii. 

Podkarpacie

Koronawirus. Zmarły dwie osoby. Brak nowych przypadków na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W weekend w województwie podkarpackim potwierdzono tylko 1 nowy przypadek zakażenia koronawirusem. Niestety dwie kolejne osoby zmarły.
 

Podkarpacie

Przejście graniczne w Medyce otwarte dla pieszych

PODKARPACIE. Piesi mogą przekraczać granicę z Ukrainą na przejściu w Medyce. W dalszym ciągu nie ma tu możliwości przekroczenia granicy środkami transportu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje starszy mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło kilka godzin temu w Głuchowie koło Łańcuta. 

Podkarpacie

Gigantyczne wsparcie dla szpitala w Łańcucie

PODKARPACIE. Kombinezony ochronne o wartości ponad 1,7 mln zł trafiły do szpitala w Łańcucie. Zakupiła je ropczycka spółka, a Urząd Marszałkowski zorganizował dostawę.

Podkarpacie

Kolejna ofiara koronawirusa na Podkarpaciu. 1 nowe zakażenie, 7 wyzdrowień [14.05.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarła 90-letnia kobieta. Miała choroby współistniejące.  

Podkarpacie

POLREGIO przywraca kursy zawieszonych pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pociągi POLREGIO będą kursowały częściej, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Reklama