Rzeszów - Środa, 24.12.2025
Reklama

Dachowanie samochodu na dk 73. Kierowca najprawdopodobniej zasnął

Dodano: 26.08.2019 r.

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W Krajowicach, kierujący osobowym fordem zjechał z drogi krajowej do rowu i dachował.

Do zdarzenia doszło o godz. 6, w Krajowicach w ciągu drogi krajowej nr 73. Ze wstępnych ustaleń interweniujących policjantów wynika, że 20-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce, jadąc osobowym fordem w kierunku Kołaczyc, najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, zjechał do rowu, po czym dachował.

Mężczyzna został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności zdarzenia pracują policjanci. Chwilowe utrudnienia w ruchu mogą wystąpić w momencie wyciągania pojazdu na jezdnię.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Rudzie. Nie żyje 21-letni kierowca

PODKARPACIE. Młody kierowca zjechał z drogi, kilkukrotnie dachował i uderzył w betonowy przepust. Pomimo reanimacji, zmarł.

Podkarpacie

W ciągu DK9, DK19 i DK94 powstaną chodniki

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę chodników w Lutczy (DK19), w Ropczycach (DK94) oraz na odcinku Zarębki – Kolbuszowa (DK9). 

Podkarpacie

W długi weekend więcej policjantów na podkarpackich drogach

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci już dziś rozpoczęli wzmożone działania w związku z długim weekendem.

Podkarpacie

Perony na stacji Ropczyce zostaną przebudowane

PODKARPACIE. Dzięki przebudowie stacja zyska lepszą funkcjonalność. 

Podkarpacie

Rusza budowa kolejnych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

PODKARPACIE. Lada dzień rozpocznie się budowa nowych przystanków na linii z Rzeszowa do Dębicy i Przeworska oraz z Rzeszowa w stronę Kolbuszowej.

Podkarpacie

Burze nad Podkarpaciem. Ponad 60 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W czwartek  podkarpaccy strażacy odnotowali ponad 60 interwencji z powodu burz, które przechodziły nad województwem podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 60 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim w ciągu ostatniego tygodnia.

Podkarpacie

Uwaga! Burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W środę, 8 czerwca 2022 r. na terenie całego województwa podkarpackiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia.

Reklama