Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Dachowanie samochodu pod Łańcutem. Kierowca miał blisko 2 promile

Dodano: 17.11.2022 r.

fot. Archiwum KPP Łańcut
fot. Archiwum KPP Łańcut
PODKARPACIE. Prawie dwa promile alkoholu miał 54-letni kierowca suzuki, który dachował wczoraj w Krzemienicy. Samochód uległ uszkodzeniu, ale mężczyźnie nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 18:00. Z informacji Policji wynika, że 54-letni kierowca suzuki, na zakręcie drogi stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu, a następnie samochód dachował.

54-latek nie odniósł obrażeń i sam wyszedł z przewróconego na dach pojazdu. Mężczyzna nie potrzebował pomocy medyczne. Okazało się jednak, że był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego prawie dwa promile alkoholu.

45-latkowi zabrano prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz wysoka grzywna.

 
Źródło: KPP Łańcut
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.11.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 226 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 234 osoby wyzdrowiały. 

Podkarpacie

32-latek zginął podczas załadunku drewna

PODKARPACIE. Krośnieńska policja ustala okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło podczas próby załadunku drewna na przyczepę. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 32-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [29.10.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 378 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 301 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby zmarło sześć osób w wyniku zakażenia koronawirusem przy udziale chorób współistniejących.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 350 zakażeń, 4 zgony [28.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 356 nowych przypadków zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 163 osoby wyzdrowiały.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń IV fali [27.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 428 nowe przypadki zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. To najwyższa dobowa liczba nowych przypadków od kwietnia br.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [26.10.2021]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 255 nowych zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarły 2 osoby. 

Podkarpacie

Podsumowanie akcji "Truck & Bus" na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Podkarpacka policja podsumowała wczorajszą akcję "Truck & Bus". Skontrolowano ponad 900 pojazdów.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy raport zakażeń na Podkarpaciu [25.10.2021]

​PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 176 nowych przypadków zakażenia COVID-19. Kolejnych 109 osób wyzdrowiało. Ostatniej doby nie odnotowano zgonów związanych z zakażeniem koronawirusem.

Reklama