Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Doprowadził do kolizji, wioząc cztery osoby. Był pijany i poszukiwany

Dodano: 02.12.2019 r.

fot. KPP Lesko
fot. KPP Lesko
PODKARPACIE. Lescy policjanci interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym w miejscowości Jabłonki. Kierujący pojazdem marki Rover nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał do rowu. W pojeździe znajdowało się pięć młodych osób. Okazało się, że kierujący był nietrzeźwy, a na dodatek poszukiwany.

W niedzielę przed godz. 13, lescy policjanci zostali skierowani do miejscowości Jabłonki, gdzie miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem samochodu osobowego marki Rover. Jak ustalili funkcjonariusze, kierujący pojazdem na serpentynach nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w bariery energochłonne i wjechał do rowu.

W pojeździe oprócz kierowcy znajdowało się czworo pasażerów. Nikt nie został ranny. Sprawcą kolizji okazał się 32-letni mężczyzna, w którego organizmie alkomat wykazał prawie 2 promile alkoholu.

Po sprawdzeniu kierującego w bazie, okazało się, że jest on osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności. 32-latek odpowie teraz nie tylko za wykroczenie, jakim jest kolizja, ale również za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Źródło: KPP Lesko
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podkarpacie. Nie żyje kolejna osoba zakażona koronawirusem

Potwierdzono również 1 nowy przypadek zakażenia w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Uszyli ponad 33 tys. maseczek. Zakończyła się akcja "Maseczki dla Łańcuta"

Ponad 420 podkarpackich instytucji i placówek służby zdrowia otrzymało maseczki ochronne dzięki akcji „Maseczki dla Łańcuta”.

Podkarpacie

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy do 3 maja. Na Podkarpaciu wpłynęło już ponad 18 tys. wniosków

PODKARPACIE. Już ponad 18 tys. wniosków o dodatkowy zasiłek opiekuńczy wpłynęło do podkarpackich oddziałów ZUS. Okres korzystania ze świadczenia został wydłużony do 3 maja.

Podkarpacie

Koronawirus. 3 nowe przypadki, 2 ofiary śmiertelne na Podkarpaciu. Aktualne dane [27.04.2020]

PODKARPACIE. 316 zakażonych, 180 wyzdrowiało - mamy najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu wyzdrowiało kolejne 12 osób. Dwa nowe przypadki zakażenia [26.04.2020]

PODKARPACIE. Mamy 2 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 12 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. 23 nowe przypadki na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [25.04.2020]

PODKARPACIE. 311 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono 23 nowe przypadki. Jedna osoba wyzdrowiała.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr i możliwe burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzenie 1 stopnia o silnym wietrze na Podkarpaciu oraz możliwych burzach.

Podkarpacie

S19 Lublin - Sokołów Małopolski. Trwają prace na 11 z 12 odcinków

130 km przyszłej S19, od Lublina do Sokołowa Małopolskiego, jest w trakcie realizacji. Dzięki inwestycji, z Rzeszowa do Warszawy dojedziemy samochodem w niecałe 3 godziny.

Reklama