Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Dwa tragiczne wypadki na drogach Podkarpacia. Zginęły dwie osoby

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Do dwóch śmiertelnych wypadków doszło w piątek na drogach województwa podkarpackiego. W Wólce Niedźwieckiej kierowca iveco potrącił 80-letnią kobietę, zmarła na miejscu. Z kolei w miejscowości w Durdach zginęła rowerzystka potrącana przez peugeota.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 8.30, w Wólce Niedźwiedzkiej w powiecie rzeszowskim. Z ustaleń policji wynika, że56-letni kierowca samochodu marki Iveco, podczas cofania,  potrącił 80-letnią pieszą znajdującą się za jego samochodem. Pomimo reanimacji, życia kobiety nie udało się uratować.

Badanie trzeźwości wykazało, że mężczyzna miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Kolejny tragiczny wypadek miał miejsce dwie i pół godziny później, około godz. 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 872, w miejscowości Durdy, w powiecie tarnobrzeskim. Jak wstępnie ustalono, 34-latka kierująca peugeotem, podczas wyprzedzania, najechała na rowerzystkę, która poruszała się tym samym pasem jezdni.

69-letnia rowerzystka zmarła na miejscu wypadku. Kierująca peugeotem była trzeźwa.

Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych tragicznych zdarzeń.

 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje 55-letnia kobieta

PODKARACIE. Na DW855 doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. W wypadku zginęła kierująca jednośladem, 55-letnia mieszkanka gminy Zaklików. Droga wojewódzka nr 855 jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Podkarpacie

Wybrano wykonawcę dokumentacji dla obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. GDDKiA Odział w Rzeszowie rozstrzygnęła przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla budowy obwodnicy Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Jeśli nie wpłyną odwołania, wkrótce możliwe będzie podpisanie umowy.

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 560 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [15.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 567 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragedia na stawie w Zgodzie. Pod nastolatkami załamał się lód. Jeden nie żyje

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w weekend na stawie w Zgodzie koło Jarosławia. Pod trzema nastolatkami załamał się lód. Dwóm udało się uratować, trzeci – pomimo reanimacji – zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [12.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń w tym roku [11.03.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 970 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [10.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 976 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 189 w Rzeszowie.

Reklama