Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie osoby

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków, do których doszło w sobotę na drogach Podkarpacia. W Glinnem, 19-latka kierująca skodą wypadła z drogi i uderzyła w drzewo, zmarła na miejscu. W Zabrniu Górnym, kierująca audi potrąciła pieszego, który mimo podjętej reanimacji zmarł.

Do pierwszego wypadku doszło w sobotę, po godz. 18:00 na drodze krajowej nr 84 w miejscowości Glinne w powiecie leskim. Z ustaleń Policji wynika, że kierująca skodą 19-latka wypadła z jezdni na łuku drogi i uderzyła w drzewo. W wyniku doznanych obrażeń kobieta zmarła na miejscu.

Drugi wypadek miał miejsce przed godz. 22:00 w Zabrniu Górnym w powiecie tarnobrzeskim. 40-letnia kobieta kierująca audi, na nieoświetlonym odcinku drogi, potrąciła znajdującego się na jezdni mężczyznę. Mimo podjętej reanimacji, życia 31-letniego pieszego nie udało się uratować. Kierująca audi była trzeźwa.

 
Źródło: Podkarpacka Policja
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wykoleił się pociąg z uchodźcami z Ukrainy

PODKARPACIE. Jadący z Krościenka do Tarnowa pierwszy pociąg ewakuacyjny z uchodźcami z Ukrainy wykoleił się. Pociąg przewoził około 250 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [3.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 168 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 22 ponowne zakażenia.

Podkarpacie

Podkarpacie uruchamia dodatkowe pociągi dla uchodźców z Ukrainy

PODKARPACIE. Specjalnie dla osób uciekających z Ukrainy, uruchomiona zostanie nieużywana linia kolejowa 108 z Krościenka przesz Uherce do Zagórza.

Podkarpacie

W Przemyślu ruszyło Radio RMF Ukraina

PODKARPACIE. Grupa RMF uruchomiła radio RMF Ukraina z informacjami i poradami dla uchodźców. Stacja nadaje na częstotliwościach 98,6 FM przez całą dobę i nie emituje reklam.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 200 zakażeń, 12 zgonów [2.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 207 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 22 ponowne zakażenia.

Podkarpacie

Korytarz humanitarny na podkarpackim odcinku A4. Zmiana organizacji ruchu

PODKARPACIE. Na podkarpackim odcinku autostrady A4 utworzono korytarz humanitarny dla uchodźców z Ukrainy. W obrębie węzła Przemyśl powstał parking buforowy.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 173 zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 18 ponownych zakażeń. Wyzdrowiały 352 osoby. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarły 4 osóby, wyłącznie z powodu Covid-19 zmarły...

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z ciężarówką w Manasterzu. 2 osoby ranne

PODKARPACIE. W wypadku ranny został kierowca autobusu oraz jeden z pasażerów.

Reklama