Reklama

Aktualności / Podkarpacie

Rusza zintegrowany bilet "Pociąg + autobus"

Dodano: 30.09.2022 r.

Rusza zintegrowany bilet "Pociąg + autobus" - Aktualności Podkarpacie

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 1 października br. zacznie obowiązywać zintegrowany bilet „Pociąg + Autobus” (P+A). Jest to bilet miesięczny imienny, uprawniający do przejazdów pociągami POLREGIO oraz autobusami komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie.

POLREGIO S.A. we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza do oferty strefowy bilet miesięczny. Bilet „Pociąg + Autobus” uprawnia do przejazdu pociągami REGIO na obszarze ograniczonym stacjami: Dębica, Przeworsk, Kolbuszowa, Strzyżów, który jest podzielony na 4 strefy kolejowe oraz środkami komunikacji miejskiej na całym obszarze obsługiwanym przez ZTM Rzeszów.

Cena biletu uzależniona jest od wyboru danej strefy kolejowej POLREGIO. Dostępne są bilety normalne oraz ulgowe, dla osób uprawnionych, w tym:

- ulga 49% dotyczy dzieci i młodzieży w okresie od rocznego przygotowania przedszkolnego do ukończenia szkoły podstawowej lub ponadpodstawowej – publicznej lub niepublicznej o uprawnieniach szkoły publicznej. Ulga będzie obowiązywać nie dłużej niż do ukończenia 24. roku życia.
- ulga 51% dotyczy studenci szkół wyższych i słuchacze kolegiów pracowników służb społecznych do ukończenia 26. roku życia oraz doktoranci do ukończenia 35. roku życia.
 
 
Strefy kolejowe i ceny biletów:

Strefa I – stacje i przystanki: Rzeszów Główny, Rzeszów Zachodni, Rudna Wielka, Świlcza, Rzeszów Załęże, Strażów, Rzeszów Staroniwa, Rzeszów Osiedle, Rzeszów Zwięczyca, Boguchwała, Miłocin, Zaczernie, Rogoźnica koło Rzeszowa.

Ceny biletów:
 • normalny 172 zł,
 • z ulgą 49% 87,72 zł,
 • z ulgą 51% 84,28zł,

Strefa II – stacje i przystanki: Trzciana, Będziemyśl, Krzemienica, Łańcut, Wisłoczanka, Babica Kolonia, Czudec, Głogów Małopolski, Budy Głogowskie.

Ceny biletów:
 • normalny 227 zł
 • z ulgą 49% 115,77 zł
 • z ulgą 51% 111,23 zł
 
Strefa III – stacje i przystanki: Sędziszów Małopolski, Ropczyce Witkowice, Ropczyce, Głuchów, Kosina, Rogóżno koło Łańcuta, Grzęska, Zaborów Błonia, Zaborów, Strzyżów nad Wisłokiem, Widełka, Kolbuszowa,

Ceny biletów:
 • normalny 295,00 zł
 • z ulgą 49% 150,45 zł
 • z ulga 51% 144,55 zł
 
Strefa IV – stacje i przystanki: Lubzina, Dębica Wschodnia, Dębica, Przeworsk.

Ceny biletów:
 • normalny 336,00 zł
 • z ulgą 49% 171,36 zł
 • z ulga 51 % 164,64 zł

Bilety „Pociąg + Autobus” można nabyć w kolejowych kasach biletowych, u obsługi pociągu oraz online: mPOLREGIO, KOLEO, E-PODRÓŻNIK BILETY. Bilety ważne są wraz z dokumentem tożsamości oraz w przypadku biletów ulgowych dodatkowo z dokumentem potwierdzającym prawo do ulgi.
 
 
 

Mapa stref w komunikacji
Mapa stref w komunikacji "Zintegrowany Bilet Pociąg + Autobus" / źródło: Polregio
Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Kierowca ciężarówki chciał ominąć rolniczą blokadę. Potrącił jednego z protestujących - Aktualności Podkarpacie

Kierowca ciężarówki chciał ominąć rolniczą blokadę. Potrącił jednego z protestujących

PODKARPACIE. 38-letni rolnik został potrącony przez ciężarówkę, której kierowca chciał ominąć rolniczą blokadę. Na szczęście m...

Zderzenie osobówki w ciężarówką na DK 19 w Komborni. Dwie osoby ranne - Aktualności Podkarpacie

Zderzenie osobówki w ciężarówką na DK 19 w Komborni. Dwie osoby ranne

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kombornia w pow. Krośnieńskim doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym volv...

Tragiczny wypadek na DW 984 w Piątkowcu. Jedna osoba nie żyje, trzy ranne - Aktualności Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DW 984 w Piątkowcu. Jedna osoba nie żyje, trzy ranne

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś po godz. 11:00 na trasie relacji Mielec-Tarnów. W zderzeniu dwóch samochod&oac...

Ponad 30 kierowców zatrzymanych za jazdę na podwójnym gazie - Aktualności Podkarpacie

Ponad 30 kierowców zatrzymanych za jazdę na podwójnym gazie

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci podsumowali dwudniową akcję pod kryptonimem „Trzeźwość”. Funkcjonariusze skontrolowali blisk...

Utrudnienia na S19 w powiecie niżańskim. Z naczepy tira wypadł ładunek - Aktualności Podkarpacie

Utrudnienia na S19 w powiecie niżańskim. Z naczepy tira wypadł ładunek

PODKARPACIE. Komenda Powiatowa Policji w Nisku informuje o utrudnieniach w ruchu na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Huta Deręgowska w ...

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Wasze opinie

Reklama
Partnerzy: