Rzeszów - Piątek, 22.08.2025
Reklama

Dziś w nocy ujemne temperatury na Podkarpaciu

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie w związku z przymrozkami jaki spodziewane są dzisiejszej nocy, a w niektórych miejscach w kolejnych dniach.

Dziś w nocy termometry wskażą temperaturę poniżej zera. Jak zapowiadają synoptycy, miejscami temperatura minimalna wyniesie do -1°C, lokalnie około -3°C, natomiast przy gruncie od -5°C do -2°C.

Alert IMGW obowiązuje od godz. 00:00 do godz. 7:00 dnia 08.05.2025 i dotyczy wszystkich powiatów województwa podkarpackiego. Miejscami ostrzeżenie będzie kontynuowane w kolejnych dniach.


Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Spada zużycie węgla kamiennego na Podkarpaciu. Wzrasta pobór gazu ziemnego i energii elektrycznej

PODKARPACIE. Największy spadek w zużyciu węgla kamiennego zanotowały przede wszystkim elektrownie i elektrociepłownie.

Podkarpacie

Poniedziałkowa akcja „trzeźwy poranek”. Ponad 20 tys. kontroli, 10 kierowców miało ponad 0,5 promila

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zatrzymali 26 kierujących, którzy kierowali pojazdami, mimo wypitego wcześniej alkoholu.

Podkarpacie

Cieszanów Rock Festiwal chce być bardziej „eko” i adoptuje koale

PODKARPACIE. Ekipa CRF w pierwszym noworocznym poście na facebooku zadeklarowała, że ekologia to jeden z priorytetów kolejnych edycji festiwalu.

Podkarpacie

Budowa mostu w Mielcu ma się zakończyć w kwietniu br.

MIELEC. Trwa budowa nowej przeprawy przez Wisłokę w Mielcu.

Podkarpacie

Policjanci z Leżajska otrzymali narkogogle i alkogogle

LEŻAJSK. Burmistrz Leżajska przekazał policjantom alkogogle i narkogogle.

Podkarpacie

Objazd tymczasowy w Domaradzu. Trwa remont drogi krajowej nr 19

DOMARADZ. Tymczasowy objazd ma obowiązywać do czerwca br.

Podkarpacie

Tragiczny w skutkach pożar w jednej z miejscowości powiatu mieleckiego

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu pożaru w Białym Boże, w którym śmierć poniosła 62-letnia kobieta.

Podkarpacie

Pijany motocyklista potrącił 16-letniego pieszego

PODKARPACIE. Blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie miał 32-letni kierowca motocykla.

Reklama