Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Empik otworzył nowy salon na Podkarpaciu

Dodano: /

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe

PODKARPACIE. W Sędziszowie Małopolskim otwarto pierwszy w mieście salon Empik. Na pierwszych klientów czekają atrakcyjne promocje – m.in. 50% rabat na drugi produkt.

Nowy salon Empik powstał przy ul. Wesołej 11. Sklep o powierzchni 185 m kw. nie tylko zapewnia dostęp od ręki do szerokiej gamy produktów – od książek, muzyki, artykułów papierniczych i zabawek, po gry, gadżety, dekoracje i bilety na wydarzenia. Salon umożliwia również dokonywanie zakupów hybrydowych. Klienci mogą zamawiać online lub w aplikacji produkty z ponad 20 kategorii i odbierać w salonie bez żadnych dodatkowych kosztów. Ten sposób zakupów zyskuje coraz więcej zwolenników. Już ponad 70% wszystkich zamówień jest realizowanych z dostawą do stacjonarnych Empików.

W sędziszowskim Empiku funkcjonuje również punkt INFO, z interaktywną mapą sklepu, która podpowiada jak trafić do poszukiwanej książki czy płyty, a transakcje można sfinalizować również w kasie samoobsługowej. Ponadto klienci mają możliwość odbioru produktów zarezerwowanych w aplikacji – i to już po dwóch godzinach (tzw.click&collect).

Reklama

Z okazji otwarcia nowego salonu, w dniach 14-15 marca (piątek-sobota), na klientów czekają specjalne promocje:

• 50% rabatu na drugi, tańszy produkt z kategorii: książka, muzyka, zabawka, artykuły papiernicze, gadżety i dekoracje.
• 300 voucherów od Empik Foto na 50 darmowych odbitek.
• 50 darmowych rocznych subskrypcji programu Empik Premium dla osób, które zrobią zakupy za min. 80 zł.

Salon Empik w Sędziszowie Małopolskim otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 19:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 18:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dofinansowanie na zakup samochodów dla Ochotniczych Straży Pożarnych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. 23 czerwca w Rzeszowie odbyło się uroczyste wręczenie promes na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne dwie osoby [24.06.2020]

PODKARPACIE. 577 przypadków zakażenia, 352 osoby wyzdrowiało, 50 zmarło – oto najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Alarm przeciwpowodziowy dla 12 powiatów

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki wprowadziła alarm przeciwpowodziowy dla znacznej części województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Śmierć podczas prac leśnych. Nie żyje 56-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 56-letni mężczyzna zginął podczas prac przy wycince powalonego drzewa w lesie. W sprawie zatrzymano 33-latka, który uczestniczył w wypadku.

Podkarpacie

Trwa XIX edycja Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2020

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejna ofiara śmiertelna [23.06.2020]

PODKARPACIE. W szpitalu w Łańcucie zmarła 93-letnia pacjentka.

Podkarpacie

Podpisano umowę na rozbudowę DK28 Przemyśl-Medyka

​PODKARPACIE. Umowa na realizacje 7-kilometrowego odcinka podpisana. Koszt inwestycji to ponad 99 mln zł.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Ponad 600 interwencji strażaków

PODKARPACIE. Zalane piwnice i drogi, połamane drzewa – to skutki intensywnych opadów deszczu w naszym regionie.

Reklama