Rzeszów - Poniedziałek, 25.08.2025
Reklama

Groźne zderzenie dwóch samochodów

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
TARNOBRZEG. Dwie osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, na skrzyżowaniu ulic Alfreda Freyera i ul. Wiącka w Tarnobrzegu. Na miejscu pracowali policjanci, wykonywali czynności procesowe zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 7, na skrzyżowaniu ul. Alfreda Freyera i ul. Wiącka w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca forda mondeo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z mercedesem.

Kierowca forda został uwięziony w aucie, którego bok został dociśnięty do przęsła uszkodzonego ogrodzenia. Na miejscu interweniowali strażacy. Policjanci ustalili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Mężczyzna kierujący mercedesem trafił do szpitala na badania diagnostyczne. Funkcjonariusze ustalają okoliczności i przebieg tego zdarzenia.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Dziś w nocy nawet -16 stopni Celsjusza na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie odnośnie mrozu jaki spodziewany jest dziś w nocy w kilku powiatach województwa podkarpackiego.

Podkarpacie

Tragiczne zdarzenie na A4. Nie żyje 57-latek

PODKARPACIE. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w nocy z 1 na 2 grudnia br. na autostradzie A4.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 500 nowych przypadków na Podkarpaciu [2.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 518 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 31 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [1.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 346 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń i zgonów [30.11.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 201 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 7 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Wyjechał rowerem wprost przed jadącą osobówkę. Zginął na miejscu

PODKARPACIE. 55-letni rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [28.11.2020]

PODKARPACIE. 713 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 51 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

82-latek wbił się samochodem w blok

PODKARPACIE. 82-letni kierowca citroena uderzył w zaparkowane audi, po czym wjechał na schody prowadzące do klatki i uderzył w budynek. On i jego pasażerka trafili do szpitala.

Reklama