Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

IMGW Ostrzega! Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

Dodano: 11.02.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
PODKARPACIE. Od wczoraj na terenie niemal całego województwa intensywnie sypie śnieg. Wg prognozy IMGW takie warunki pogodowe będą się utrzymywały do godz. 15:00 11 lutego.

Ostrzenie pierwszego stopnia dotyczy powiatów: brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, Krosno, krośnieński, leżajski, lubaczowski, łańcucki, przemyski, Przemyśl, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów i strzyżowski. Śnieg będzie padał do godz. 15:00, miejscami o natężeniu umiarkowanym – przybędzie od 15 cm do 20 cm pokrywy śnieżnej.

Z kolei dla powiatów: bieszczadzki, leski i sanocki obowiązuje ostrzeżenie drugiego stopnia. Tam opady śniegu o natężeniu umiarkowanym, okresami silnym, spowodują przyrost pokrywy śnieżnej od 20 cm do 30 cm.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Kolejny rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu [18.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 560 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [15.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 567 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Tragedia na stawie w Zgodzie. Pod nastolatkami załamał się lód. Jeden nie żyje

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w weekend na stawie w Zgodzie koło Jarosławia. Pod trzema nastolatkami załamał się lód. Dwóm udało się uratować, trzeci – pomimo reanimacji – zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 1000 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 31 osób [12.03.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Rekord zakażeń w tym roku [11.03.2021]

 PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych zakażeniach i zgonach na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 970 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 18 osób [10.03.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 976 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 189 w Rzeszowie.

Podkarpacie

Ptasia grypa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W gminie Ostrów stwierdzono ognisko grypy ptaków. To pierwsze ognisko HPAI w 2021 r. w województwie podkarpackim.  

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 2 osoby [8.03.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 431 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 2 osób, miały choroby współistniejące.

Reklama