Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

IMGW Ostrzega! Silny mróz na Podkarpaciu, nawet do minus 20 stopni

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego mrozu na Podkarpaciu. Dziś w nocy, w niektórych rejonach naszego województwa termometry wskażą nawet -20 stopni Celsjusza.
 
Silny mróz w województwie podkarpackim spodziewany jest od godz. 21:00 do jutra do godz. 8:00. W większości powiatów prognozuje się spadek temperatury do -16 stopni Celsjusza. W powiatach bieszczadzkim, jasielskim, krośnieński, leski, sanockim i w Krośnie lokalnie termometry mogą pokazać nawet 20 stopni poniżej zera.
 
Dodatkowo należy spodziewać się wiatru z prędkością od 5 do 15 km/h.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Trójka nastolatków podejrzana o rozbój. Obezwładnili i okradli 15-latka

KROSNO. 15-letni chłopiec został zaatakowany przez trzech nastolatków, którzy go obezwładnili i ukradli mu 100 złotych.

Podkarpacie

Dwóch Afgańczyków ukryło się w naczepie z jabłkami

PODKARPACIE. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia interweniowali policjanci z Niska. 

Podkarpacie

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Kierowca samochodu był pijany

PODKARPACIE. Potrącony rowerzysta zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Pożar w internacie w Trzcianie. Ewakuowano 232 osoby

PODKARPACIE. Strażacy o pożarze zostali poinformowani dzisiaj o godz. 1.30.

Podkarpacie

XVIII edycja Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza"

Ideą konkursu jest wyłonienie najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo przedsiębiorstw naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych.

Reklama