Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Jechała z trójką dzieci. Zderzył się z nimi kierowca nadjeżdżający z naprzeciwka

Dodano: 02.04.2019 r.

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. Wczoraj po południu brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło we Wzdowie. W czołowym zderzenie mercedesa z fiatem, ucierpiał 9-letni chłopiec. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz.16.30 we Wzdowie. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący mercedesem, jadąc w kierunku Jasionowa, chciał wyprzedzić jadące przed nim samochodów.

Kierowca mercedesa zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka fiatem, którym jechała 45-letnia mieszkanka powiatu brzozowskiego. Kobieta przewoziła czworo pasażerów, w tym troje dzieci. 

W wyniku zderzenia się pojazdów najmłodszy z chłopców został ranny i trafił do szpitala. Na szczęście obrażenia 9-latka okazały się niegroźne.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowców. Oboje byli trzeźwi. Sprawca kolizji, 45-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego kierujący mercedesem, został ukarany mandatem.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [25.02.2022]

PODKARPACIE. 248 zakażeń (w tym 26 ponownych) i 11 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu zakażeń koronawirusem opublikowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty recepcyjne

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim uruchomiono cztery punkty recepcyjne dla uchodźców z Ukrainy. Dodatkowy punkt obsługujący ruch kolejowy powstał na dworcu w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 200 zakażeń, 22 zgony [24.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. W województwie podkarpackim potwierdzono192 nowe przypadki.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.02.2022]

PODKARPACIE. 320 zakażeń (w tym 29 ponownych) i 12 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

4-latek połknął baterię. Policjanci eskortowali go do szpitala

PODKARPACIE. Strzyżowscy policjanci eskortowali samochód przewożący 4-latka, który połknął baterię. Dzięki pomocy mundurowych, chłopczyk szybko otrzymał pomoc lekarską.

Podkarpacie

Kolejne inwestycje kolejowe na Podkarpaciu

PODKARPACIE. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podpisały umowy na realizacje kolejnych inwestycji w województwie podkarpackim w ramach rządowego programu przystankowego. Ich wartość to ponad 12,5 mln zł.

Podkarpacie

Silny wiatr na Podkarpaciu. Blisko 500 interwencji strażaków

PODKARPACIE. W ciągu czterech dni podkarpaccy strażacy podjęli blisko pół tysiąca interwencji przy usuwaniu skutków silnie wiejącego wiatru w regionie. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 300 zakażeń, 7 zgonów [22.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie po raz kolejny znalazło się na ostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Reklama