Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Kierowca audi urządził "kulig" na terenie szkoły. Dostał 2,5 tys. zł mandatu

Dodano:

fot. KMP Przemyśl
fot. KMP Przemyśl
PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ukarali wysokim mandatem 20-letniego  kierowcę audi, który na terenie szkoły urządził swojemu koledze „kulig”.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godz. 15:00 na terenie jednej ze szkół w Dubiecku. Jak ustalili policjanci, 20-letek kierujący audii, ciągnął za samochodem 14-letniego znajomego na oponie podpiętej linką holowniczą do swojego auta.

Całą sytuację zauważyła z okna nauczycielka. Poinformowała Policję, że kiedy kierowca wszedł w zakręt, 14-latek spadł z opony, uderzając w murek. Na szczęście nic mu się nie stało. Oddano go pod opiekę rodziców.

Za tę „rozrywkę” 20-letni kierowca audi został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł.

 
Źródło: KMP Przemyśl
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 7 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [24.03.2020]

PODKARPACIE. Już 37 osób zakażonych koronawirusem SARS-COV-2 w województwie podkarpackim. Dziś potwierdzono kolejne 7 przypadków, w tym 4 z powiatu rzeszowskiego.

Podkarpacie

Pomimo zakazu, lokal był otwarty dla klientów

Kolbuszowscy policjanci dwukrotnie interweniowali w miniony weekend w jednej z restauracji na terenie gminy Cmolas. Lokal, pomimo obowiązującego zakazu, był otwarty dla klientów. 

Podkarpacie

Trwa zbiórka dla Leosia, syna 27-latki, która zmarła w szpitalu w Łańcucie

W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy dla Leosia, syna 27-letniej kobiety zakażonej koronawirusem, która zmarła na sepsę w szpitalu w Łańcucie, 14 dni po porodzie.

Podkarpacie

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Łącznie to już 29 osób

PODKARPACIE. Rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego pinformowała o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-COV-2  w naszym województwie.

Podkarpacie

W Bieszczadach powstanie nowy most. 3 zostaną wyremontowane

Samorząd Województwa Podkarpackiego oraz Lasy Państwowe kontynuują działania mające na celu modernizację infrastruktury komunikacyjnej w Bieszczadach.

Podkarpacie

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Łącznie zakażonych jest już 25 osób.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu. [21.03.2020]

PODKARPACIE. Już 25 osób zakażonych koronawirusem SARS-COV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Blisko 600 podkarpackich strażaków pomaga w walce z koronawirusem

PODKARPACIE. Podkarpaccy straży biorą czynny udział w szeregu działaniach, mających na celu zminimalizowanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Ich zadania mają charakter wspomagający działania innych służb.

Reklama