Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Kierowca ciężarówki chciał ominąć rolniczą blokadę. Potrącił jednego z protestujących

Dodano:

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
PODKARPACIE. 38-letni rolnik został potrącony przez ciężarówkę, której kierowca chciał ominąć rolniczą blokadę. Na szczęście mężczyzna nie doznał poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło dziś przed godz. 7:00 w rejonie przejścia granicznego w Barwinku. Z ustaleń krośnieńskiej policji wynika, że 59-letni  obywatel Serbii kierujący ciężarowym iveco, chcąc ominąć rolniczą blokadę, potrącił jednego z protestujących. Następnie, otwierając drzwi swojego pojazdu, uszkodził przejeżdżającego obok dafa.

Poszkodowanemu 38-letniemu mężczyźnie pomocy udzielili ratownicy medyczni. Obrażenia jakich doznał, nie zagrażają jego życiu.

Kierowca ciężarówki został ukarany wysokim mandatem. Był trzeźwy.
 
W związku z trwającymi protestami i utrudnieniami na podkarpackich drogach, policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożność i odpowiedzialne zachowania.

 
Źródło: KMP w Krośnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Wypadek w Łańcucie. Trzy osoby trafiły do szpitala

ŁAŃCUT. Policjanci z Łańcuta wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj drodze relacji Białobrzegi – Łańcut. W zderzeniu dwóch samochodów poszkodowane zostały trzy osoby.

Podkarpacie

Nowy Podkarpacki Wojewódzki Konserwator Zabytków

PODKARPACIE. Adam Sapeta został nowym Podkarpackim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków. Zastąpił na tym miejscu Beatę Kot, która przeszła na emeryturę.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie dwóch osobówek w Domaradzu

PODKARPACIE. Mandatem z wysokości 1500 zł ukarana została 32-letnia kobieta kierująca fordem, która doprowadziła do kolizji z nissanem. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy ostatniego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Pozytywną opinią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych zakończyła się kontrola uprzednia przetargu na projekt i budowę odcinka drogi ekspresowej S19 Jawornik – Lutcza. Jak zapowiada Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wkrótce...

Podkarpacie

Czołowe zderzenie na DW982 w Sadkowej Górze. 4 osoby w szpitalu

PODKARPACIE. Cztery osoby, w tym półtoraroczne dziecko ucierpiało w wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 982 w miejscowości Sadkowa Góra.

Podkarpacie

Poranne kontrole policji na podkarpackich drogach. Ujawniono 27 nietrzeźwych kierowców

PODKARPACIE. Od wczesnych godzin porannych podkarpaccy policjanci prowadzili na drogach regionu działania pod kryptonimem „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 15 tys. kierowców, 27 z nich wsiadło za kierownicę po alkoholu.

Podkarpacie

Tragedia w Łączkach Jagiellońskich. 85-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Do tragicznego pożaru doszło wczoraj w miejscowości Łączki Jagiellońskie w powiecie krośnieńskim. W pożarze domu zginęła 85-letnia kobieta.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek w Woli Mieleckiej. 19-latka potrącona przez ciężarówkę

WOLA MIELECKA. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed południem na drodze wojewódzkiej nr 984, w miejscowości Wola Mielecka. Samochód ciężarowy potrącił 19-letnią pieszą. Jej życia nie udało się uratować.

Reklama