Rzeszów - Poniedziałek, 18.08.2025
Reklama

Kierujący peugeotem nie ustąpił pierwszeństwa. 31-latek zginął na miejscu

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. W Wierzbnej kierujący peugeotem, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem i doprowadził do zderzenia. Kierowca fiata zginął na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w piątek przed godz. 15 w Wierzbnej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący peugeotem, skręcając w lewo na stację benzynową, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem, doprowadzając do zderzenia pojazdów.

Kierujący fiatem, 31-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, zmarł na miejscu wypadku. Policjanci ustalili, że kierujący peugeotem, 63-letni mieszkaniec Jarosławia, był trzeźwy. Mężczyzna w wyniku zderzenia doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala.

Na miejscu wypadku drogowego funkcjonariusze wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną, która posłuży do ustalenia szczegółów przebiegu zdarzenia. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Otwarto w pełni skomputeryzowaną bibliotekę. Inwestycja kosztowała blisko 23 mln zł

MIELEC. Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i reprezentujący marszałka Wojciech Magnowski dokonali symbolicznego otwarcia nowoczesnej biblioteki w Mielcu.

Podkarpacie

Ruszył przetarg na przebudowę odcinka DK84 Sanok - Zagórz

Odcinek zlokalizowany jest w powiecie sanockim na terenie gmin Sanok i Zagórz.

Podkarpacie

Do przemytu papierosów użył drona

44-letni obywatel Ukrainy przy użyciu drona przemycał papierosy przez granicę w okolicach Korczowej. Mężczyzna został zatrzymany przez Straż Graniczną.

Podkarpacie

Pojazd uderzył w betonowy przepust i zaczął płonąć. Nie żyje 18-latek, zaś trzy osoby trafiły do szpitala

PODKARPACIE. Samochód dachował i uderzył kolejno w dwa inne pojazdy zaparkowane przy posesji. Auto stanęło w płomieniach.

Podkarpacie

Ruszył nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Młode osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w życiu publicznym regionu, mogą obiegać się o członkostwo w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Kandydaci musza spełniać 3 warunki.

Podkarpacie

Utrudnienia na skrzyżowaniu DK28 z DW886 w Sanoku

Trwa budowa obwodnicy Sanoka. Wprowadzono dodatkowe utrudnienia w ruchu.

Reklama