Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Kilkadziesiąt osób poszukiwało 84-letniej kobiety. Znaleziono ją martwą

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
PODKARPACIE. Pięć dni trwały poszukiwania 84-letniej mieszkanki Skołoszowa. Martwą kobietę odnaleziono w poniedziałek na polach uprawnych w miejscowości Niziny Zadąbrowie. Policjanci ustalają przyczyny śmierci kobiety.

W minioną środę, 19 sierpnia 2020 r. policjanci z komisariatu w Radymnie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 84-letniej mieszkanki Skołoszowa. Jak informowała rodzina zaginionej, kobieta wyszła z domu około godz. 17:00 i nie wróciła, ani nie skontaktowała się z bliskimi. Kobieta ze względu na stan zdrowia, wymagała pomocy innych osób. Ostatni raz była widziana w miejscu swojego zamieszkania.

W poszukiwania zaangażowano policjantów, strażaków, ratowników STORAT z psami, strażników granicznych z Korczowej oraz pracowników Straży Ochrony Kolei w Przeworsku i Przemyślu. Łącznie w akcji brało udział kilkadziesiąt osób.  Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni, a także rejony placówek medycznych, DPS-ów, pustostanów oraz okolicznych miejscowości.
Po pięciu dniach poszukiwań, w poniedziałek 24 sierpnia około godz. 10:00 ciało kobiety odnaleziono na polach uprawnych w okolicy miejscowości Niziny Zadąbrowie.
Reklama

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci kobiety.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

80 000 zł na dofinansowanie projektów filmowych związanych z Podkarpaciem

Ruszyła kolejna edycja konkursu pn. „Podkarpacka Kronika Filmowa”, który ma na celu wsparcie finansowe projektów filmowych związanych z naszym regionem. 

Podkarpacie

Powstał hymn Podkarpackiej Policji

29 marca 2019 roku, podczas uroczystości setnej rocznicy powstania Policji Państwowej na Podkarpaciu po raz pierwszy publicznie wykonano hymn policyjny „Bo taki nasz rozkaz”.

Podkarpacie

Podpisano umowę na remont 5-kilometrowego odcinka DK19 Kamień - Górno

Firma Strabag Sp. z o.o., która wygrała przetarg na remont 5-kilometrowego odcinka  DK19 Kamień – Górno ma czas do 30 września na wykonanie zadania. Koszt inwestycji to blisko 9,8 mln...

Podkarpacie

Zderzenie skody z oplem w Starej Wsi. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Trwa ustalanie przyczyn piątkowego wypadku w Starej Wsi. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów. Droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali na objazdy.

Podkarpacie

Zainaugurowano budowę nowej drogi w Sędziszowie Małopolskim

SĘDZISZÓW MŁP. Wykonawcą wartej blisko 7,5 mln złotych inwestycji jest Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o.

Podkarpacie

W 2018 roku odnotowano 3465 wypadków przy pracy. 8 z nich było śmiertelnych

PODKARPACIE. W 2018 roku liczba osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy była o 94 mniejsza niż w 2017 roku.

Podkarpacie

Na autostradzie A4 pasażerski mercedes uderzył w fotel wypoczynkowy

PODKARPACIE. Kilometr dalej pracownicy obsługi autostrady zabezpieczyli kolejny fotel.

Reklama