Rzeszów - Środa, 03.09.2025
Reklama

Kolejna ofiara wody na Podkarpaciu. 28-latek utonął w Zalewie Sieniawskim

Dodano: 16.08.2021 r.

fot. KPP Sanok
fot. KPP Sanok
PODKARPACIE. 28-letni mężczyzna jest czwartą ofiarą wody podczas tegorocznych wakacji na Podkarpaciu. Mężczyzna utonął w miejscowości Odrzechowa w Zalewie Sieniawskim.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę, po godz. 17:00. Jak wstępnie ustaliła Policja,  28-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, podczas wypoczynku nad Zalewem Sieniawskim, wszedł do wody, aby popływać. W pewnym momencie, około 5 metrów od brzegu, zaczął tonąć. Na pomoc tonącemu ruszyli świadkowie zdarzenia. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Do akcji wkroczyli płetwonurkowie, którzy wydobyli z wody ciało 28-latka. Niestety jego życia nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

To czwarty przypadek utonięcia podczas tegorocznego wakacyjnego wypoczynku w województwie podkarpackim.
 
Źródło: KPP Sanok
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Coraz mniej studentów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. O blisko 2 % spadła liczba studentów na Podkarpaciu w 2019 roku w porównaniu z 2018 rokiem.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 250 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarło 33 osoby [9.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 253 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 33 mieszkańców województwa; 26 z nich miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Braniszowie. Nie żyje 45-latek

PODKARPACIE. 45-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego został potrącony na DW986 przez samochód osoby marki kia. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Podkarpacie

Powołano konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego

PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart powołała konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa epidemiologicznego. Została nim dr n. hum. Beata Witalec.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu. Zmarło 21 osób [8.12.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 204 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 21 osób, z czego 16 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. 155 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 3 osoby [7.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 155 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. 

Podkarpacie

"Podkarpacie. Będziesz pod wrażeniem" - ruszyła nowa kampania promująca województwo

PODKARPACIE. Krakowska Agencja Reklamowa MDI Group stworzyła nową kampanię promującą Podkarpacie.  

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [3.12.2020]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby potwierdzono 413 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 29 mieszkańców województwa.

Reklama