Rzeszów - Czwartek, 07.05.2026
Reklama

Koronawirus. 12 nowych przypadków na Podkarpaciu. Zmarły kolejne dwie osoby [24.06.2020]

Dodano: 24.06.2020 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. 577 przypadków zakażenia, 352 osoby wyzdrowiało, 50 zmarło – oto najnowsze dane z województwa podkarpackiego.

Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o kolejnych 12 osobach zakażonych. Nowe przypadki to: 10 osób z powiatu jarosławskiego (3 starsze kobiety, dwie w sile wieku , nastolatka i dziecko oraz starszy mężczyzna i dwóch w sile wieku ) w tym dziewięć osób w izolacji,  jedna hospitalizowana oraz 2 osoby z powiatu strzyżowskiego (kobieta w sile wieku i dziecko) obydwoje w izolacji.  

Kolejne 2 osoby wyzdrowiały, to: starsza kobieta i nastolatka z powiatu przemyskiego.

Niestety, są też nowe ofiary śmiertelne. W dniach 23 i 24 czerwca br. zmarło 2 pacjentów w szpitalu w Łańcucie, jeden z Rzeszowa, drugi z powiatu jarosławskiego. Mieli po 88 lat.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 32 osoby, 1851 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 82 osoby. Hospitalizowane są 93 osoby.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 577 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 352 osoby wyzdrowiało. Odnotowano 50 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Przemyśla. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło wczoraj na obwodnicy Przemyśla. W zderzeniu trzech samochodów zginęła 37-letnia kobieta oraz 71-letni mężczyzna.

Podkarpacie

Nowy punkt drive-thru na Podkarpaciu

PODKARPACIE.  Łącznie badania można wykonać obecnie w 26 miejscach. Każde z nich obsługuje średnio 50 pacjentów dziennie.

Podkarpacie

458 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [19.10.2020]

PODKARPACIE. 458 zakażeń, 130 wyzdrowień, 4 zgony – oto najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 721 zakażeń, 141 wyzdrowień, 8 zgonów [18.10.2020]

PODKARPACIE. Minionej doby w województwie podkarpackim odnotowano największą liczbę zakażonych (721 osób) oraz największą liczbę ozdrowieńców (141 osób) od początku pandemii. Z powodu Covid-19 zmarło 8 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej przypadków w Rzeszowie [17.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 704 nowe przypadki, z czego aż 128 w Rzeszowie. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord goni rekord - 563 zakażenia, 17 zgonów na Podkarpaciu [16.10.2020]

PODKARPACIE. Mamy najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. Odnotowano rekordową liczbę zakażeń i zgonów.

Podkarpacie

Duże kolejki do punktów drive-thru na Podkarpaciu. W planach otwarcie kolejnych

PODKARPACIE. W związku z dużymi kolejkami przy punktach pobrań w województwie podkarpackim, uruchomione zostaną dodatkowe punkty.  

Podkarpacie

Blisko 120 strażaków gasiło pożar hali produkcyjnej w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Pożar wybuchł w nocy z 13 na 14 października 2020 r. na terenie firmy produkującej worki i opakowania foliowe, mieszczącej się przy ul. Sokołowskiej w Kolbuszowej.

Reklama