Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Koronawirus. 155 nowych zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [8.02.2021]

Dodano: 08.02.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Na Podkarpaciu potwierdzono 155 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. W porannym raporcie nie odnotowano żadnych przypadków śmiertelnych.  

Wyzdrowiało kolejne 170 osób. 4418 osób objętych jest kwarantanną. Wykonano 1098 testów, w tym 177 z wynikiem pozytywnym.

W woj. podkarpackim do dyspozycji pacjentów chorych na Covid-19 jest 1491 łóżek szpitalnych, z których 685 jest zajętych. Województwo dysponuje 149 respiratorami, z których obecnie 78 jest zajętych.

Nowe przypadki wg powiatów to:
 
bieszczadzki 1
brzozowski 2
dębicki 7
jarosławski 16
jasielski 5
kolbuszowski 3
krośnieński 4
leżajski 7
lubaczowski 2
łańcucki 3
mielecki 12
niżański 4
przemyski 4
przeworski 13
ropczycko-sędziszowski 2
rzeszowski 12
sanocki 13
stalowowolski 1
strzyżowski 8
tarnobrzeski 4
leski 3
Krosno 7
Przemyśl 2
Rzeszów 13
Tarnobrzeg 7

Reklama
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Powodzianie na kolonii

PODKARPACIE. 36 dzieci z rodzin poszkodowanych wskutek czerwcowej powodzi z terenu województwa podkarpackiego wyjechało w sobotę 25 lipca na kolonię do Wisły (woj. śląskie).

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu

PODKARPACIE. Bmw wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Na miejscu wypadku zginęli kierowca i pasażer auta. Dwie pasażerki trafiły do szpitala.

Podkarpacie

Rusza infolinia w sprawie Polskiego Bonu Turystycznego

Od 24 lipca od godziny 8.00 pod numerem telefonu 22 11 22 111 będzie można uzyskać informacje na temat Polskiego Bonu Turystycznego.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 20 zakażeń, 20 wyzdrowień. Kolejna ofiara śmiertelna [23.07.2020]

PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym potwierdzono 20 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Tyle samo osób wyzdrowiało. W szpitalu w Łańcucie z powodu Covid-19 zmarł starszy mężczyzna.

Podkarpacie

45-letni motocyklista zginął w zderzeniu z kombajnem

Tragiczny wypadek w Łysakowie. 45-letni motocyklista stracił panowanie nad jednośladem i zderzył się z kombajnem. Mężczyzna zmarł.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 21 ozdrowieńców, 17 zakażonych. Aktualne dane [22.07.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim wyzdrowiało kolejne 21 osób. Potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Most w ciągu DK77 w Stalowej Woli do remontu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na remont mostu w ciągu drogi krajowej nr 77 w Stalowej Woli.

Podkarpacie

Zmiana organizacji ruchu na węźle S19 Sokołów Małopolski

Do końca roku będzie obowiązywała nowa organizacja ruchu na węźle S19 Sokołów Małopolski.

Reklama