Rzeszów - Środa, 07.05.2025
Reklama

Koronawirus. 22 nowe zakażenia na Podkarpaciu. 21 osób wyzdrowiało

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Podkarpacki Inspektor Sanitarny podał najnowsze dane z naszego województwa. Dziś (20.07.2020) zanotowano 22 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Wyzdrowiało kolejne 21 osób.

Nowe przypadki to: 20 osób z powiatu jarosławskiego w tym siedem kobiet i trzynastu mężczyzn (izolacje) oraz 2 osoby z powiatu kolbuszowskiego (hospitalizacja).

Kolejne 21 osób, które wyzdrowiało to 15 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 3 osoby z miasta Przemyśla, 2 osoby z powiatu przemyskiego jedna osoba z powiatu sanockiego.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 9 osób, 2068 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 358 osób. Hospitalizowanych jest 96 osób.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1097 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 587 osób wyzdrowiało. Odnotowano 56 zgonów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

51-latek oszukany podczas zakupu opału. Stracił ponad 7 tys. zł

PODKARPACIE. 51-letni mieszkaniec jednej z wsi w gminie Lesko kupił przez internet opał o wartości ponad 7 tys. zł i nie otrzymał zamówionego towaru. Sprawą zajmuje się policja.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie busa z osobówką w Nowej Dębie

PODKARPACIE. W wypadku ranna została jednak osoba.

Podkarpacie

Dron Straży Granicznej pomógł w odnalezieniu mężczyzny zagubionego w lesie

PODKARPACIE. 70-letni mężczyzna zagubił się w lesie w miejscowości Solinka w gminie Cisna. W jego odnalezieniu pomogli strażnicy graniczni z placówki w Wetlinie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia, MZ potwierdziło 977 przypadków zakażenia koronawirusem w woj. podkarpackim. Z powodu Covid-19 zmarło 5 osób.

Podkarpacie

W Widełce auto uderzyło w drzewo. Poszkodowanym pomagała policjantka z Rzeszowa przed służbą

PODKARPACIE. Autem podróżowało małżeństwo powiatu tarnobrzeskiego. Mężczyzna i kobieta trafili do szpitala.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na drogach Podkarpacia. Zginęły dwie osoby

PODKARPACIE. Okoliczności obu tych wypadków wyjasniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia

PODKARPACIE. W ciągu ostatniego tygodnia,  Ministerstwa Zdrowia potwierdziło 1257 przypadków zakażenia koronawirusem. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarło 11 osób.

Podkarpacie

Wjechała w pieszych na chodniku. Prawdopodobnie zasnęła za kierownicą

ŁAŃCUT. 41-letnia mieszkanka Łańcuta wjechała samochodem w pieszych idących chodnikiem. Kobieta najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. W zdarzeniu ucierpiał 14-chłopiec, który trafił do szpitala.

Reklama