Rzeszów - Wtorek, 06.05.2025
Reklama

Koronawirus. 28 zakażeń, 15 wyzdrowień. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [31.07.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. W ostatnim dniu lipca w województwie podkarpackim potwierdzono 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Wyzdrowiało kolejne 15 osób.
 
Nowe przypadki to:
 
  • 3 osoby z powiatu jarosławskiego w tym dwóch mężczyzn i kobieta 
  • 2 osoby z miasta Krosna – kobieta i mężczyzna 
  • 4 osoby z powiatu łańcuckiego w tym trzy kobiety i mężczyzna 
  • 4 osoby z powiatu przemyskiego – kobiety 
  • 5 osób z miasta Przemyśla – mężczyźni 
  • 1 kobieta z powiatu przeworskiego 
  • 3 osoby z powiatu rzeszowskiego w tym dwóch mężczyzn i kobieta 
  • 1 kobieta z miasta Rzeszowa 
  • 2 osoby z powiatu sanockiego – kobiety 
  • 2 osoby z powiatu stalowowolskiego – kobiety 
  • 1 kobieta z miasta Tarnobrzega

Kolejne 15 osób, które wyzdrowiało to 6 mieszkańców powiatu jarosławskiego 4 osoby z powiatu przemyskiego, 2 osoby z powiatu mieleckiego oraz po jednej osobie z powiatów przeworskiego, łańcuckiego i jasielskiego.
Reklama
 
Wg najnowszych danych Podkarpackiego Inspektora Sanitarnego, aktualnie na terenie naszego województwa pod nadzorem pozostaje 40 osób, 2218 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 365 osób. Hospitalizowanych jest 89 osób.
Do tej pory na Podkarpaciu potwierdzono 1303 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 788 osób wyzdrowiało, 61 zmarło.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

61-latek z Rzeszowa zasłabł za kierownicą i uderzył w lampę. Nie żyje

JAROSŁAW. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy S19 Krosno - Miejsce Piastowe

PODKARPACIE. Wojewoda Podkarpacki wydał decyzję o zezwoleniu na budowę (ZRID) ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Krosno i Miejsce Piastowe.

Podkarpacie

Zderzenie quada z osobówką. 1 osoba w szpitalu

PODKARPCIE. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Okonin powiecie ropczycko-sędziszowskim.

Podkarpacie

Dziesiątki interwencji strażaków w związku z silnym wiatrem na Podkarpaciu

PODKARPCIE. Połamane drzewa, zalane piwnice, uszkodzone dachy – to skutki silnego wiatru oraz intensywnych opadów deszczu w województwie podkarpackim. Na szczęście nikt nie został ranny.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci podsumowali akcję "Trzeźwość"

PODKARPACIE. Funkcjonariusze skontrolowali ponad 20 tys. kierujących. Udaremnili dalszą jazdę 33 kierowcom, którzy wcześniej pili alkohol.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW-PIB  wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Urządzili sobie rajd na boisku szkolnym. Straty oszacowano na 7 tys. zł

PODKARPACIE. Sprawcy odpowiedzą za zniszczenie mienia.

Reklama