Rzeszów - Niedziela, 16.11.2025
Reklama

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

Dodano: 03.09.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.
 
Nowe przypadki to:
  • 2 osoby powiat dębicki (2K) 
  • 2 osoby powiat jasielski (2K) 
  • 1 osoba powiat kolbuszowski (K) 
  • 1 osoba powiat leski (M) 
  • 3 osoby powiat leżajski (2M;K) 
  • 8 osób powiat łańcucki (5K,3M) 
  • 2 osoby powiat mielecki ((k;M) 
  • 3 osoby powiat przemyski (3K) 
  • 2 osoby miasto Przemyśl (2K) 
  • 5 osób powiat przeworski (4M;1K) 
  • 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (M) 
  • 1 osoba miasto Rzeszów (M) 
  • 1 osoba powiat strzyżowski (K) 

Kolejne 39 osób, które wyzdrowiały to: 7 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 6 mieszkańców powiatu przemyskiego, 5 z miasta Przemyśla, 4 osoby z powiatu brzozowskiego, po 3 osoby z powiatów lubaczowskiego i jasielskiego, po 2 osoby z powiatów dębickiego, leskiego i stalowowolskiego oraz po 1 osobie z powiatów kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, przeworskiego i miasta Rzeszowa.
Reklama
W szpitalu w Łańcucie zmarł mieszkaniec powiatu przemyskiego. Z kolei w szpitalu w Dębicy zmarł pacjent z wynikiem pozytywnym, jednak bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID 19.

Do tej pory w województwie podkarpackim potwierdzono 2539 przypadków zakażenia koronawirusem. 1488 osób wyzdrowiało, a 88 zmarło.

Aktualnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 9 osób, 3360 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 811 osób. Hospitalizowanych jest 152 osoby.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 400 nowych zakażeń w kraju. Na Podkarpaciu 26 przypadków [7.09.2021]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono 26 nowych przypadków. Wyzdrowiało 13 osób. Nie odnotowany żadnych przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [6.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń. 

Podkarpacie

We wrześniu umowa na realizację kolejnego odcinka S19

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji pozytywnie przeszedł kontrolę Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe dane Ministerstwa Zdrowia [3.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło w 26 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 na Podkarpaciu. 28 osób wyzdrowiało. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 17 nowych zakażeń na Podkarpaciu [2.09.2021]

PODKARPACIE. W czwartek (2.09) w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Wyzdrowiało 16 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Ulewy na Podkarpaciu. Kilkadziesiąt interwencji strażaków

PODKARPACIE. Najwięcej wyjazdów odnotowano w powiatach mieleckim, dębickim i rzeszowskim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od czerwca [1.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 28 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Trześni. 23-letni kierowca dachował. Zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. 23-letni kierowca audi, stracił panowanie nad autem, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Reklama