Rzeszów - Sobota, 15.11.2025
Reklama

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

Dodano: 03.09.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.
 
Nowe przypadki to:
  • 2 osoby powiat dębicki (2K) 
  • 2 osoby powiat jasielski (2K) 
  • 1 osoba powiat kolbuszowski (K) 
  • 1 osoba powiat leski (M) 
  • 3 osoby powiat leżajski (2M;K) 
  • 8 osób powiat łańcucki (5K,3M) 
  • 2 osoby powiat mielecki ((k;M) 
  • 3 osoby powiat przemyski (3K) 
  • 2 osoby miasto Przemyśl (2K) 
  • 5 osób powiat przeworski (4M;1K) 
  • 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (M) 
  • 1 osoba miasto Rzeszów (M) 
  • 1 osoba powiat strzyżowski (K) 

Kolejne 39 osób, które wyzdrowiały to: 7 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 6 mieszkańców powiatu przemyskiego, 5 z miasta Przemyśla, 4 osoby z powiatu brzozowskiego, po 3 osoby z powiatów lubaczowskiego i jasielskiego, po 2 osoby z powiatów dębickiego, leskiego i stalowowolskiego oraz po 1 osobie z powiatów kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, przeworskiego i miasta Rzeszowa.
Reklama
W szpitalu w Łańcucie zmarł mieszkaniec powiatu przemyskiego. Z kolei w szpitalu w Dębicy zmarł pacjent z wynikiem pozytywnym, jednak bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID 19.

Do tej pory w województwie podkarpackim potwierdzono 2539 przypadków zakażenia koronawirusem. 1488 osób wyzdrowiało, a 88 zmarło.

Aktualnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 9 osób, 3360 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 811 osób. Hospitalizowanych jest 152 osoby.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [11.03.2020]

Jedna osoba zakażona koronawirusem, 422 osoby pod nadzorem, 93 w kwarantannie domowej, 11 hospitalizowanych...

Podkarpacie

3 przypadki zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

RZESZÓW. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach osób zakażonych koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Wśród zakażonych są dwie osoby z Podkarpacia.

Podkarpacie

Burmistrz Leżajska zakazuje tegorocznej pielgrzymki chasydów

LEŻAJSK. Burmistrz miasta wydał komunikat w związku związku z potwierdzonym w Leżajsku pierwszym przypadkiem koronawirusa na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

W Leżajsku potwierdzono pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Koronawirus. Aktualna sytuacja na Podkarpaciu [10.03.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu pod nadzorem jest 271 osób. 8 osób jest hospitalizowanych.

Podkarpacie

Wojewoda Podkarpacki apeluje o odwołanie imprez masowych

Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart wystosowała apel do organizatorów i uczestników imprez masowych zakazujący ich organizacji, w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

Podkarpacie

Strażacy z Głogowa Małopolskiego zbierają na renowację wozu gaśniczego

Ochotnicza Straż Pożarna w Głogowie Małopolskim prowadzi zbiórkę pieniędzy na renowację wysłużonego samochodu gaśniczego. Potrzebują 4000 zł.

Reklama