Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.
 
Nowe przypadki to:
  • 2 osoby powiat dębicki (2K) 
  • 2 osoby powiat jasielski (2K) 
  • 1 osoba powiat kolbuszowski (K) 
  • 1 osoba powiat leski (M) 
  • 3 osoby powiat leżajski (2M;K) 
  • 8 osób powiat łańcucki (5K,3M) 
  • 2 osoby powiat mielecki ((k;M) 
  • 3 osoby powiat przemyski (3K) 
  • 2 osoby miasto Przemyśl (2K) 
  • 5 osób powiat przeworski (4M;1K) 
  • 1 osoba powiat ropczycko-sędziszowski (M) 
  • 1 osoba miasto Rzeszów (M) 
  • 1 osoba powiat strzyżowski (K) 

Kolejne 39 osób, które wyzdrowiały to: 7 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 6 mieszkańców powiatu przemyskiego, 5 z miasta Przemyśla, 4 osoby z powiatu brzozowskiego, po 3 osoby z powiatów lubaczowskiego i jasielskiego, po 2 osoby z powiatów dębickiego, leskiego i stalowowolskiego oraz po 1 osobie z powiatów kolbuszowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, rzeszowskiego, przeworskiego i miasta Rzeszowa.
Reklama
W szpitalu w Łańcucie zmarł mieszkaniec powiatu przemyskiego. Z kolei w szpitalu w Dębicy zmarł pacjent z wynikiem pozytywnym, jednak bezpośrednią przyczyną zgonu nie był COVID 19.

Do tej pory w województwie podkarpackim potwierdzono 2539 przypadków zakażenia koronawirusem. 1488 osób wyzdrowiało, a 88 zmarło.

Aktualnie na Podkarpaciu pod nadzorem pozostaje 9 osób, 3360 poddane jest kwarantannie, a w izolacji przebywa 811 osób. Hospitalizowanych jest 152 osoby.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Obwodnica Sanoka. Jest wniosek o udostępnienie trasy kierowcom

SANOK. Po uzyskaniu pozwolenia, nowa trasa zostanie udostępniona kierowcom.

Podkarpacie

Nerwowe zachowanie kierowcy na widok radiowozu. W trakcie przeszukania znaleziono narkotyki

KOLBUSZOWA. Susz roślinny, biały proszek, tabletki ekstazy oraz akcesoria narkotykowe zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u młodych mieszkańców powiatu mieleckiego.

Podkarpacie

Podkarpackie z najwyższym wzrostem PKB spośród wszystkich województw w kraju

PODKARPACIE. Pod względem wzrostu PKB, Podkarpacie zajęło pierwsze miejsce. Najniższy wzrost wystąpił...

Podkarpacie

Zakończono śledztwo ws. wypadku w Medyni Głogowskiej. Sprawcy grozi 12 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE.  Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Łańcucie.

Podkarpacie

Policyjna akcja „Boże Narodzenie 2019”. 42 osoby nietrzeźwe i 17 wypadków bez ofiar

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zakończyli tegoroczne działania "Boże Narodzenie 2019".

Podkarpacie

Poszukiwało go kilkadziesiąt osób. Jego ciało odnaleziono w rzece

PODKARPACIE. Policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek wyszedł z domu i nie powrócił.

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policji. W budynku gospodarczym był wilk

PODKARPACIE. Nietypowe zgłoszenie otrzymali kilka dni temu strzyżowscy policjanci.

Reklama