Rzeszów - Piątek, 04.07.2025
Reklama

Koronawirus. 39 zakażeń, 29 wyzdrowień na Podkarpaciu. W Rzeszowie 6 nowych przypadków [14.08.2020]

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. W dzisiejszym komunikacie Podkarpacki Inspektor Sanitarny poinformował o 39 nowych osobach zakażonych w województwie podkarpackim. Kolejne 29 osób wyzdrowiało. Zmarł 78-letni mieszkaniec Przemyśla. W Rzeszowie potwierdzono 6 nwych przypadków.
 
Nowych 39 potwierdzonych przypadków to:
  • 11 osób powiat jarosławski (siedmiu mężczyzn i cztery kobiety)
  • 6 osób miasto Rzeszów (cztery kobiety i dwóch mężczyzn)
  • 4 osoby miasto Tarnobrzeg (dwóch mężczyzn i dwie kobiety)
  • 3 osoby powiat sanocki (dwóch mężczyzn i kobieta)
  • po 2 osoby: powiat dębicki (kobieta i mężczyzna), powiat jasielski (mężczyźni), powiat leżajski (kobieta i mężczyzna), powiat rzeszowski (mężczyźni)
  • po 1 osobie: powiat leski (kobieta), powiat brzozowski (kobieta), Przemyśl (kobieta), powiat przemyski (mężczyzna), powiat przeworski (mężczyzna), powiat ropczycko-sędziszowski (kobieta), powiat stalowowolski (mężczyzna)

Kolejne 29 osób, które wyzdrowiały to: 11 mieszkańców powiatu jarosławskiego, 5 osób z powiatu przeworskiego, 4 osoby z powiatu mieleckiego, 3 osoby z powiatu przemyskiego, po 2 osoby z miasta Tarnobrzeg i powiatu tarnobrzeskiego oraz po 1 osobie z dębickiego i łańcuckiego.
Reklama

Kolejna ofiara śmiertelna, to 78-letni mieszkaniec Przemyśla, który zmarł w dniu dzisiejszym w szpitalu w Łańcucie.

Aktualna sytuacja na Podkarpaciu
 
- przebadano ogółem 63 675 prób pobranych od mieszkańców województwa
- pod nadzorem pozostaje 27 osób
- 3829 osoby poddane jest kwarantannie
- 577 osób przebywa w izolacji
- hospitalizowanych jest 115 osób
- badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 1767 przypadków zakażenia
- 1001 osób wyzdrowiało
- 74 osoby zakażone zmarły 


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Korupcja, paserstwo samochodów i przemyt papierosów na Podkarpaciu. 32 członków grupy przestępczej z zarzutami

PODKARPACIE. Akt oskarżenia skierowano przeciwko 32 osobom, w tym 29 Polakom i 3 obywatelom Ukrainy.

Podkarpacie

Nie ustąpił pierwszeństwa motocyklowi. 26-latek trafił do szpitala

ŁAŃCUT. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej nr 877 na wysokości wjazdu na cmentarz komunalny.

Podkarpacie

53-latek chciał podpalić dom, w którym mieszkała jego żona, teściowa i syn

PODKARPACIE. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Miał ponad 3 promile i pływał rowerkiem wodnym. W pewnym momencie mężczyzna wskoczył do wody

TARNOBRZEG. Mężczyźni zostali usunięci z kąpieliska i ukarani mandatami.   

Podkarpacie

Utrudnienia na pasie jezdni w kierunku przejścia granicznego

PODKARPACIE. Ruch pojazdów na drodze krajowej nr 84 odbywa się wahadłowo.

Podkarpacie

Na odcinku przyszłej drogi S19 trwają prace geologiczne

PODKARPACIE. Obecnie badania geologiczne prowadzone są już na wszystkich odcinkach S19 od Babicy do Barwinka.

Podkarpacie

Najpierw wszedł przez balkon. Kiedy wtargnął do sypialni zadał kilka ciosów nożem

PODKARPACIE. Napastnik może odpowiadać za popełnione czyny jak dorosły.

Reklama