Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Koronawirus. 5 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [29.03.2020 r.]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Już 76 osób zakażonych koronawirusem w województwie podkarpackim, potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Po godz. 13:00 poinformowano o 5 nowych przypadkach.

Nowe przypadki zakażonych to: trzy osoby z powiatu mieleckiego (mężczyźni młody i w sile wieku, oraz młoda kobieta, ścisła kwarantanna) oraz po jednej z powiatu tarnobrzeskiego (starszy mężczyzna, ścisła kwarantanna) oraz powiatu rzeszowskiego (kobieta w sile wieku, ścisła kwarantanna).

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 7237 osób,  a 10993  poddane jest  kwarantannie.  Aktualnie hospitalizowanych jest  84  osób. Od początku  wdrożenia badań w kierunku koronawirusa SARS CoV2 w laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano 2022  testów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Podpisano umowy na dokumentację dla obwodnic Przemyśla i Miejsca Piastowego

PODKARPACIE. To kolejne inwestycje, które powstaną w ramach rządowego programu #100obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Duży spadek liczby zakażeń. Zmarła 1 osoba [26.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Suchorzowie. 8 osób rannych, w tym 2-letnie dziecko

PODKARPACIE. Tarnobrzescy policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w Suchorzewie w gminie Baranów Sandomierski. W zderzeniu trzech pojazdów ucierpiało 8 osób, w tym 2-letnie dziecko.

Podkarpacie

Budowa trzech obwodnic na Podkarpaciu zatwierdzona

PODKARPACIE. Obwodnice Jasła, Pilzna oraz Brzostka i Kołaczyc powstaną w ramach rządowego Programu Budowy 100 Obwodnic. Ich łączna długość to 25 km.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 330 nowych zakażeń, 30 zgonów [23.04.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim przybyło 313 osób zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanymi burzami w większości powiatów województwa i towarzyszącym im silnym wiatrem.

Podkarpacie

Blisko 500 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 57 osób [22.04.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwa Zdrowia poinformowało o 486 nowych zakażeniach koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim. Wyzdrowiało kolejne 574 osoby.

Podkarpacie

Koronawirus. Od 26 kwietnia zmiany w obostrzeniach. Na Podkarpaciu otwarte salony fryzjerskie i kosmetyczne

PODKARPACIE. Oprócz tego dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej przejdą na nauczanie hybrydowe. 

Reklama