Rzeszów - Środa, 24.06.2026
Reklama

Koronawirus. 8 zakażeń na Podkarpaciu [30.07.2021]

Dodano: 30.07.2021 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń.

Na Podkarpaciu odnotowano 8 nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Nowe przypadki wystąpiły w powiatach: dębickim, jarosławskim, kolbuszowskim, krośnieńskim, przeworskim, stalowowolskim (po 1 osobie) i w Rzeszowie (2 osoby).

Wyzdrowiało 3 osoby. Nie potwierdzono żadnych zgonów.

Na kwarantannie przebywa 2888 osób. Wykonano 1979 testów, w tym 10 z wynikiem pozytywnym.

W podkarpackich szpitalach dostępnych jest 313 łóżek dla pacjentów chorych na Covid-19, z których 13 jest aktualnie zajęte. Dla najcięższych przypadków dostępnych jest 53 respiratory, z których 1 jest zajęty.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Kot w pułapce kłusowników

PODKARPACIE. Kot trafił pod opiekę lekarza weterynarii.

Podkarpacie

Nie ma zagrożenia koronawirusem na Podkarpaciu. Pod obserwacją było 9 osób

PODKARPACIE. Obecnie na terenie województwa podkarpackiego przebywa 9 osób, które w ostatnim czasie przebywały w Chinach.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z zezwoleniem na realizacje inwestycji drogowej

PODKARPACIE. . Wojewoda Podkarpacki podpisał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej na odcinku S19 na trasie Nisko Południe – Podgórze.

Podkarpacie

Miał licznik samochodowy cofnięty o ok. 300 tys. km

PODKARPACIE. Z licznika rekordzisty od listopada ubiegłego roku ubyło blisko 300 tys. kilometrów.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Sanoka

SANOK. 31 stycznia br. nastąpiło oficjalne otwarcie obwodnicy Sanoka. 

Podkarpacie

Jolanta Sawicka nowym wicewojewodą podkarpackim

PODKARPACIE. Jolanta Sawicka z dniem 31 stycznia objęła funkcję wicewojewody podkarpackiego.

Podkarpacie

Otwarto obwodnicę Lubaczowa. W piątek oddadzą do użytku obwodnicę Sanoka

W zeszłym tygodniu oficjalnie otwarto obwodnicę Lubaczowa, a już jutro do użytku kierowców oddana zostanie obwodnica Sanoka.

Podkarpacie

16-latkowi petarda wybuchła w dłoni. Chłopak trafił do szpitala

PRZEMYŚL. Z niegroźnymi obrażeniami trafił do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji.

Reklama